يك خانواده گنابادي دچار سانحه شدند
واژگوني تاكسي جان مادر راگرفت

يك خانواده گنابادي كه با يكدستگاه خودرو تاكسي از تهران به سمت گناباد در حال حركت بودند ، در 25 كيلومتر ي شهرستان بجستان دچار سانحه شدند .

taxi

 

به گزارش صبح گناباد ، معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: واژگونی یک دستگاه خودروی تاکسی در 25 کیلومتری شهرستان بجستان جان مادر دو پسربچه را گرفت.


علیرضا فضلیانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: ساعت دو و10 دقیقه بامداد امروز یک دستگاه خودرو از تهران به مقصد گناباد دچار واژگونی و انحراف از جاده شد.

 

وی با بیان اینکه این حادثه در 25 کیلومتری محور بجستان رخ داد که دو تیم اورژانس و هلال احمر به محل اعزام شدند، گفت: این خودرو دارای چهار سرنشین بود پدر خانواده و دو پسر بچه یک و 10 ساله دچار مصدومیت شدند که توسط نیروهای امدادی به مرکز درمانی منتقل شدند.

 

وی افزود: این حادثه موجب بیرون پرت شدن سرنشین زن از خودرو و گرفتار شدن وی در زیر خودرو شد که با تلاش ماموران هلال احمر و با استفاده از ست نجات رهاسازی شد اما متاسفانه پس از رها سازی به دلیل شدت ضربات وارده جان خود را از دست داد.

نظرات   

 
+2 # محمد1111111111111 1393-08-11 13:08
با سلام همین آقای صفایی آمدند و گفتند که جاده گناباد به بجستان در اولویت ما قرار ندارد و اولویت ما جاده مشهد می باشد

اما متاسفانه در حوزه 25 کیلومتر گناباد شاهد افزایش تصادفات می باشیم 25 کیلومتر محدوده بجستان کاملا جاده عریض شده است و تا ابتدای تابستان آن قسمت از جاده آماده تحویل است

توجه کنید که تمام تصادفات در 25 کیلومتر حوزه گناباد است
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی