معاون آموزشي دانشگاه آزاد گناباد خبرداد
تعداد رشته هاي كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد گناباد به 15 رشته افزايش يافت

دكتر مهدي يعقوبي معاون آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي گناباد از تصويب سه رشته جديد در مقطع كارشناسي ارشد خبرداد و گفت :  با تصویب این سه رشته کارشناسی ارشد، رشته های تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) واحد گناباد به پانزده رشته افزایش یافت.

 

azad-yagobi

 

دکتر مهدی یعقوبی اول ریابی معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی گناباد با بیان اینکه رشته های اتوماتیک و کنترل تولید، طراحی رباتها و سیستم های مکاترونیکی و ارتباطات جنبی انسان - ماشین- کامپیوتر در مقطع کارشناسی ارشد و در مجموعه مهندسی مکاترونیک در واحد گناباد راه اندازی شد، افزود:

 

با تصویب این سه رشته کارشناسی ارشد، رشته های تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) واحد گناباد به پانزده رشته افزایش یافت. وی خاطر نشان ساخت در سه رشته تصویب شده جدید از مهرماه 93 و در سال جدید تحصیلی پذیرش دانشجو خواهیم داشت.


دکتر یعقوبی حمایت ها و پیگیری هایی که رئیس واحد، معاونان و همچنین همکاران اداره آموزش در زمینه تصویب رشته های جدید داشته اند را مورد قدردانی و تقدیر قرار داد.


معاون آموزشی واحد گناباد در بخش دیگری از سخنان خود از برگزاری جشن تجلیل از دانشجویان ممتاز و فرهیخته خبر داد. یعقوبی گفت: جشن تجلیل از دانشجویان ممتاز و فرهیخه واحد در مقاطع کارشناسی ارشد، کارشناسی و کاردانی در تمامی رشته ها با حضور 250 دانشجوی فرهیخته و ممتاز در 31 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی