هشداری که مردم باید جدی بگیرند؛
احتمال قطع گاز بخش خانگي استان وجود دارد

gazمدیر روابط عمومي شركت گاز خراسان رضوي از احتمال قطع گاز بخش خانگي استان خبر داد.

 

محمد ايمان‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)- منطقه خراسان، با اشاره به سرماي شديد به خصوص در نيمه شمالي كشور و وضعيت بحراني گاز در كل كشور اظهار كرد: در سطح استان نيز وضعيت مصرف گاز بحراني است و در سرشاخه‌هاي خطوط انتقال گاز  با افت فشار روبه‌رو بوده‌ايم.

 

وي افزود: چنانچه  مردم در مصرف گاز صرفه‌جويي نكنند احتمال قطع گاز بخش خانگي نيز وجود دارد.

 

ايماني‌فر در خصوص اقدامات صورت گرفته به منظور مقابله با بحران گاز، عنوان كرد: قطع جايگاه‌هاي گاز  CNG، تعطيلي مدارس استان، شروع به كار ادارات با تاخير، قطع گاز استخرها و مجتمع‌هاي آبي و قطع گاز مشتركين پرمصرف اداري از جمله اقدامات صورت گرفته در استان به منظور مقابله با بحران گاز در سطح كشور بوده است.

 

وي در خصوص قطع گاز ادارات، اظهار كرد: از 145 اداره دولتي بازديد شد كه از اين تعداد گاز 13 اداره كه الگوي مصرف گاز را رعايت نكرده بودند قطع شد.

 

مدیر روابط عمومي اداره گاز استان گفت: مدارسی كه به دليل كمك به بحران گاز در حال حاضر تعطيل شدند بايد سيستم گرمايشي خود را خاموش كرده وادارات نيز خارج از وقت اداري سيستم گرمايشي خود را غير فعال كنند مردم نيز تا جايي كه ممكن است در مصرف گاز صرفه‌جويي كنند چرا كه در حال حاضر وضعيت گاز در كل كشور بحراني است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی