فرمانده انتظامي گناباد عنوان كرد ؛
گرداننده كانال غير اخلاقي تلگرام دستگير شد

پلیس فتا شهرستان گناباد گرداننده کانال تلگرامی غیراخلاقی را شناسایی و دستگیر کرد.

telegram

 

به گزارش صبح گناباد ، سرهنگ علی‌اکبر کیانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس اظهار داشت: کارشناسان پلیس فتا این فرماندهی با رصد فضای مجازی، کانالی با بیش از 283 عضو را رصد کردند که در زمینه انتشار مطالب و تصاویر غیراخلاقی و ترغیب افراد به اعمال منفی عفت فعالیت می‌کرد که پس از هماهنگی با مرجع قضائی دستگیری مدیر گروه مذکور در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

وی بیان کرد: کارشناسان پلیس فتا با فعالیت‌های فنی و تخصصی صورت گرفته گرداننده کانال را که جوانی به نام ابوالفضل است را شناسایی و پس از هماهنگی قضائی او را دستگیر کردند.

سرهنگ کیانی با اشاره به معرفی متهم به دادسرا خاطرنشان کرد: پلیس فتا با توجه به وظیفه ذاتی خود با عوامل ترویج فساد و فحشا در فضای مجازی برابر قانون قاطعانه رفتار خواهد کرد و شهروندان می‌توانند به محض رویت کانال یا گروهی غیراخلاقی یا محتوای مجرمانه موضوع را به پلیس فتا اعلام کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان گناباد خاطرنشان کرد: شهروندان می‌توانند از طریق سایت پلیس فتا به آدرس الکترونیکی cyberpolice.ir بخش ارتباطات مردمی هرگونه موارد مشکوک در زمینه کلاهبرداری‌ها و جرائم سایبری را گزارش کنند.

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی