با حضور مسولان استان و شهرستان صورت گرفت
شهردار جديد گناباد معرفي شد

طي مراسمي با حضور مسولان استان و شهرستان ، از خدمات جناب آقاي تقوي شهردار سابق گناباد تقدير و آقاي عباس علايي كاخكي به عنوان شهردار جديد گناباد معرفي شد .

alaee1

 

به گزارش صبح گناباد به نقل از ایرنا ، مجتبی علوی مقدم روز دوشنبه در آیین تودیع و معارفه شهردار گناباد افزود: شهرداری ها باید با ایجاد اشتغال، فضای فرهنگی و تفریحی مناسب برای مردم به خصوص جوانان، به کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه کمک کنند.

وی تصریح کرد: مدیران شهرداری و شوراها با به خدمت گرفتن جوانان و استفاده از ظرفیت و استعداد آنان در فعالیتهای هدایت شده، می توانند علاوه بر ایجاد مشارکت پایدار مردم، آسیب های اجتماعی را کاهش دهند.
وی ظرفیت های گردشگری و جذب گردشگر داخلی و خارجی گناباد از جمله قنات جهانی قصبه را یادآور شد و گفت: باید از این فرصت برای ایجاد درآمد و توسعه و رونق اقتصادی منطقه بهره گرفت.

وی توجه به نمادهای ایرانی و اسلامی در شهرسازی را ضروری دانست و افزود: توزیع عادلانه خدمات و امکانات از نشانه های مدیریت اسلامی است.

وی با اشاره به تاکید دولت بر تهیه برنامه راهبردی شهرها گفت: 73 شهرداری استان باید برنامه های راهبردی خود را تا پایان امسال در اختیار شوراها قرار دهند و ابلاغ اعتبار از سال آینده فقط در قالب برنامه راهبردی انجام می شود.

فرماندار گناباد نیز در این نشست گفت: با توجه به گستره وسیع خدمات شهرداری ها، باید از دانش و امکانات روز برای سهولت در خدمت رسانی به مردم بهره گرفت.

محمدعلی نبی پور، گستره جغرافیایی وسیع و پراکندگی جمعیت گناباد را از مشکلات خدمت رسانی در این شهر دانست و گفت: این پراکندگی مشکلاتی را برای شهرداری و مردم در جمع آوری زباله و نظافت معابر ایجاد کرده است.
وی شبکه حمل و نقل را از دیگر مشکلات گناباد دانست و افزود: نوسازی شبکه حمل و نقل و استفاده از حمل و نقل الکترونیکی ضروری است.

وی لزوم ارائه خدمات متناسب با رشد بخش های گردشگری توسط شهرداری را یادآور شد و افزود: شهرداری گناباد به عنوان شهر مقصد گردشگری باید امکانات لازم برای حضور گردشگران فراهم کند.

نبی پور با اشاره به معضل حاشیه نشینی در چند منطقه گناباد خواستار تعیین تکلیف و رسیدگی به این معضل شد.
در پایان این آیین عباس علایی کاخکی به عنوان شهردار جدید گناباد معرفی و از خدمات علی تقوی، شهردار قبلی و مهران حسین زاده سرپرست شهرداری گناباد تقدیر شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی