انجمن سینمای جوان گناباد هنرجو می پذیرد

baradaran

رئیس انجمن سینمای جوان دفتر گناباد گفت: این مرکز به عنوان تنها مرکز آموزش رسمی فیلمسازی و عکاسی زیر نظر سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جهت دوره فیلمسازی هنرجو می پذیرد.


محمد برادران در گفت و گو با صبح گناباد، با اعلام این خبر اظهار کرد: علاقه مندان با شرکت در این دوره هفت ماهه ، هنرهایی نظیر کارگردانی، تصویربرداری، فیلمنامه نویسی، عکاسی، تدوین و صداگذاری، فیلمسازی داستانی، فیلمسازی مستند و فیلمسازی تجربه گرا را زیر نظر اساتید مجرب به صورت تئوری و عملی آموزش خواهند دید.


وی با بیان اینکه ثبت نام تا 20 آبان ماه 96 ادامه دارد ، افزود: هنرجویان پس از پایان دوره گواهینامه رسمی انجمن سینمای جوانان ایران را دریافت می نمایند که این گواهینامه از اعتبار بین المللی نیز برخوردار است.


وی راهيابي فيلمسازان موفق به سينماي حرفه اي، ارسال فيلم هاي ساخته شده هنرجو به جشنواره هاي مختلف شهرستاني، استاني، ملی و بين المللي، استفاده از وام خود اشتغالي براي دارندگان گواهينامه فيلمسازي، استفاده از بیمه هنرمندان و حضور در جشنواره ها و اردوهاي هنري و غیره را از جمله امتیازات و خدمات این دوره دانست.


رئیس انجمن سینمای جوان دفتر گناباد ادامه داد: همچنین هنرجویان از امكانات انجمن شامل دوربين تصويربرداري 4K، كامپيوتر مونتاژ، ست کامل صدابرداری و نورپردازی، استفاده از كتابخانه تخصصي به صورت رايگان با بيش از 900 جلد كتاب تخصصي و عمومي به صورت رایگان استفاده خواهند نمود.


برادران با اشاره به اینکه این انجمن در سال 1364 در گناباد راه اندازی گردیده است ، تصریح کرد: تاکنون بیش از 900 نفر از هنرجویان تاکنون در رشته های فیلم سازی، عکاسی و تصویربرداری فارغ التحصیل شده اند.


رئیس انجمن سینمای جوان دفتر گناباد همچنین گفت: علاقه مندان می تواند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 57254316 و 57254216 تماس بگیرند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی