طی مراسمی
شهردار جدید شهر کاخک معرفی شد

photo 2017-10-11_11-32-06

مراسم تکریم و معارفه شهردار جدید شهر کاخک از توابع شهرستان گناباد با حضور مسئولان در محل مسجد جامع و مصلی این شهر برگزار شد.


به گزارش صبح گناباد و به نقل از ایسنا – منطقه خراسان، محمدعلی نبی پور فرماندار گناباد در این مراسم با بیان اینکه باید بسترها و زیرساخت های گردشگری را در شهر کاخک تقویت کرد ، گفت: پس از ثبت جهانی قنات قصبه یک تحرک و پویایی در مقوله گردشگری در منطقه رخ داده است و لذا شهردار جدید کاخک نیز بایستی مبلمان شهری، اقدامات، برنامه ریزی و خدمات خود را با همین هدف انجام دهد.


وی ادامه داد: شهر کاخک یکی از شهرهای زیارتی استان محسوب می شود و آستان مقدس امامزاده محمد عابد (ع) نیز باید به عنوان قبله توسعه گردشگری مذهبی دیده شود.


فرماندار گناباد افزود: ما دو دهه خشکسالی در منطقه داشته ایم و کشاورزی و فضای کالبدی شهر نیز به شدت آسیب دیده است و لذا تنها راهی که می توانیم به این شهر رونق ببخشیم پرداختن به موضوع گردشگری مذهبی می باشد.


نبی پور تغییر و تحول را یکی از خواسته های بشر امروز دانست و اظهار کرد: اگر تغییر و تحول بر اساس امکانات، اهداف و برنامه های پیش بینی شده نباشد قطعا آسیب زا بوده و مشکل ایجاد می کند.


گفتنی است در پایان این مراسم از زحمات مهندس علی افتخاری نسب که مدتی به عنوان سرپرست شهرداری عهده دار خدمت بوده اند تقدیر و مهندس محسن زاده سلیم به عنوان شهردار کاخک گناباد معرفی شد.


شهر کاخک در فاصله ۲۴ کیلومتری مرکز شهرستان گناباد وافع شده و دارای جمعیتی بالغ بر 4 هزار و 600 نفر می باشد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی