انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین منابع طبیعی و نیروی انتظامی گناباد

tafahomname2

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گناباد گفت: در راستای حفاظت بهینه از عرصه های ملی طبیعی، انفال و پیشگیری از وقوع جرایم و افزایش تعامل، تفاهم نامه ي همکاری بین این اداره و فرماندهی انتظامی منعقد گردید.

 

مجتبی محرابی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، با اعلام این خبر اظهار کرد: این جلسه به میزبانی فرماندهی انتظامی شهرستان گناباد در هفته نیروی انتظامی با محوریت موضوعات مرتبط با یگان حفاظت از منابع طبیعی شهرستان تشکیل شد و همچنین راهکارها و مسائل مرتبط با چگونگی هم افزایی و پیشگیری از وقوع جرایم و تخلفات و حفاظت بهینه از انفال و اراضی ملی و طبیعی مطرح گردید.

 

وی ادامه داد: با توجه به رویکرد مشارکتی منابع طبیعی طی سال جاری قرارداد 17 فقره طرح در سطحی معادل 500 هکتار حفاظت مشارکتی با مجریان بخش منابع طبیعی و آبخیزداری منعقد گردید.

 

محرابی خاطرنشان کرد: این قرارداد نقش بسیار مهمی در پیشگیری از تخلفات و جرایم این حوزه داشته و در آن بر همکاری بیش از پیش منابع طبیعی و نیروی انتظامی و برخورد جدی با سودجویان و قاچیان چوب و متخلفین مورد تاکید قرار گرفته است.

 

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گناباد افزود: در این جلسه سرهنگ کیانی فرمانده انتظامی گناباد با تبیین اهمیت و ضرورت حفاظت منابع طبیعی از همکاری پاسگاه ها و کلانتری های انتظامی تحت امر گناباد شهرستان با اداره منابع طبیعی، در راستای حفاظت از عرصه های ملی، برخورد با متخلفین و متجاوزین و جلوگیری از حمل غیرمجاز محصولات فرعی جنگلی و مرتعی خبر داد.

 

نظرات   

 
0 # رضا 1396-07-18 14:07
سلام
وبلاگ اشعار فخرالدین عطایی - شاعری گنابادی - شاعری از روستای استاد

http://ataei-ostad.blogsky.com

حتما سر بزنید
اشعار جالبی دارند
به سبک قدیمی ترها شعر میگن

ایشون در قید حیات هستند و میتونید با ایشون مصاحبه بزارید تو سایت

ممنون
موفق باشید
التماس دعا
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی