با راي اعضاي جديد شوراهاي شهر صورت گرفت ؛
شهرداران شهرهاي گناباد ، كاخك و بيدخت انتخاب شدند

اعضاي پنجمين دوره شوراي شهرهاي گناباد ، كاخك و بيدخت ، شهرداران اين شهرها را انتخاب و براي صدور حكم معرفي كردند .

SHORA

 

به گزارش صبح گناباد ، عضو شورای اسلامی شهر گناباد در گفتگو با خبرنگارمهر، اظهار کرد: اعضای شورای شهر گناباد در سومین جلسه شورا عباس علایی کاخکی  را با چهار رای به عنوان شهردار گناباد برگزیدند.

 

علیرضا موحد ادامه داد: تا زمان معرفی رسمی و ابلاغ حکم آقای علایی، سرپرست شهرداری گناباد را اداره خواهد کرد تا در کار شهروندان خللی ایجاد نشود.

 

وی  خاطر نشان کرد: اعضای شورای اسلامی شهر گناباد برنامه های بیش از پنج کاندید شهرداری گناباد را بررسی و در نهایت با توجه به تجارب و سابقه شهردار بودن آقای علایی به وی رای مثبت دادند.

 

شیرزاد امینی عضو شورای شهر بیدخت گناباد نیز در خصوص تعیین شهردار این شهر در گفتگو با مهر اظهار کرد: شورای اسلامی شهر بیدخت با توجه به بررسی های انجام شده و رضایت مردم این شهر از شهردار قبلی و موافقت تمامی اعضای شورای شهر آقای میری بیدختی را در سمت خود ابقا کردند.

 

حجت الاسلام حمید مقیمیان، رئیس شورای شهر بخش کاخک گناباد نیز در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص تعیین شهردار این بخش گفت: ما چند کاندید برای شهرداری شهر کاخک داشتیم که برنامه های خود را به شورا تقدیم کردند و به صورت حضوری نیز از آن دفاع کردند.

 

وی ادامه داد: از آنجایی که طی یکسال اخیر شهرداری بخش کاخک گناباد مشکلاتی در حوزه شهردار داشته سعی کرده ایم دقت بیشتری در خصوص تعیین شهردار داشته باشیم.

 

عضو شورای اسلامی شهر کاخک افزود: با جمع بندی های  صورت گرفته و موافقت هر پنج عضو شورای اسلامی شهر کاخک  محسن زاده سلیم که دارای کارنامه خوبی در حوزه شهری بودند به عنوان شهردار کاخک انتخاب شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی