رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناباد:
گناباد دارای بیشترین ناوگان حمل و نقل برون شهری در کشور است

otobosrani

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناباد گفت: در بخش حمل و نقل این شهرستان از پتانسیل بسیار بالایی برخوردار است به طوریکه در قسمت حمل و نقل کالا در کشور به نسبت جمعیت با داشتن بیشترین ناوگان حمل و نقل برون شهری، این شهرستان از اهمیت بسیاری برخوردار است.

 

به گزارش صبح گناباد، یونس ارشادی در گفت و گو با خبرنگار ما، با با بیان این مطلب اظهار کرد: در بخش حمل و نقل مسافر نیز گناباد در حال حاضر40 دستگاه اتوبوس، 60 دستگاه ميني بوس و 27 دستگاه خودرو سواري در ناوگان عمومي به ارائه خدمات مسافران مي پردازند.

 

وی با بیان اينكه در حال حاضر بيش از دو هزار و 500 راننده در این شهرستان در حال فعاليت هستند، افزود: از اين تعداد بیش از 200 راننده در بخش جابجايي مسافر فعاليت دارند.

 

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناباد تاكيد كرد: بررسي سلامت و تجارب رانندگان يكي از مهمترين اولويت هاي كاري اين اداره در جهت ايمني و آرامش مسافران در طول سفر مي باشد كه تاكنون با پيگيري هاي مستمر و اجراي دوره هاي آموزشي ويژه رانندگان در اين بخش به اين مهم دست يافته ايم.

 

ارشادی خاطرنشان کرد: تجارب و سلامت رانندگان از جمله شاخص هاي مهم ناوگان هاي عمومي این شهرستان و استان مي باشد كه اين گام مثبت در ناوگان مسافربري نويد بخش سفري ايمن و آرام براي مسافران است.

 

آمادگی کامل نیروهای راهداری برای سفرهای تابستانی

 

وی از آمادگی کامل نیروهای راهداری و کارشناسان این اداره برای سفرهای تابستانی خبر داد و تصریح کرد: در حال حاضر یک مجتمع خدمات رفاهي بين راهي با امكانات لازم پذيراي ارائه خدمات به مسافران و هموطنان مي باشد كه نظارت بر اين مجتمع ها از جمله اولويت برنامه هاي این اداره بخصوص در ايام سفرهاي تابستاني محسوب مي شود.

 

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناباد در پايان با اشاره به سيستم هاي ارتباطي این اداره ، عنوان کرد: مسافران با مشاهده هر گونه تخلفي در طول سفر مي توانند با شماره تلفن های 57251814 و 57258570 و همچنين از طريق تلفن گويا 141 با اين اداره تماس حاصل نمايند و در جهت خدمات بهتر انتقادات و پيشنهادات خود را از طريق سيستم هاي ارتباطي اين اداره اعلام كنند.

 

ایسنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی