منتخب مردم گناباد در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر:
شورای چهارم نتوانست انتظارات مردم شهر گناباد را تأمین کند

akbar aghaee

منتخب مردم گناباد در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر گفت: شورای چهارم شهردار خوبی را به کارگیری کرد و خودشان هم افراد متخصص و با تجربه‌ای بودند اما به نظر بنده آن‌ها نتوانستند انتظارات مردم شهر گناباد را تامین کند.

 

به گزارش صبح گناباد، سیدعلی اکبر آقائی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، با بیان اینکه حل مشکلات و نابسامانی های شهر گناباد تلاشی بیشتر از حد شورای چهارم را می‌طلبد، گفت: مردم بایستی تقاضاها و انتظارات خود را بالا نگه داشته و درخواست‌های خود را از شورای شهر مطالبه کنند.

 

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با یک نگاه بلندتری که توأم با همگرائی و همکاری بین مسئولین و آحاد مردم باشد سطح شورای پنجم بسته شود.

 

آقائی افزود: شورای پنجم، شورایی قانون مدار و برنامه محور با مدیریتی بسیار قاطع و شهرداری خوش اخلاق و پاسخگو خواهد بود و ما از مردم انتظار داریم که حل مشکلات شهر را از اعضای شورا مطالبه کنند.

 

منتخب مردم گناباد در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر اظهار کرد: شهر گناباد دارای یک پارک وسیع، شهربازی، خیابان‌های منظم و آسفالت درستی نبوده و همچنین اینکه نظافت و جمع آوری زباله ها در آن به درستی انجام نمی شود.

 

وی با بیان اینکه با این روند در آینده شاهد مهاجرت مردم و متروکه شدن خواهیم بود، تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم همه این مسائل و مشکلات را ساماندهی کرده و به خواسته‌های مردم که به ما منتقل می‌شود رسیدگی کنیم.

 

این منتخب مردم گناباد در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر با بیان اینکه قنات قصبه همچون دیگر طرح‌های میراث فرهنگی جزء طرح‌های مهم گردشگری کشور بوده، عنوان کرد: سعی خواهیم کرد در این شورا با تشویق بخش خصوصی زیرساخت‌های گردشگری شهر گناباد را با کسب مجوزات لازم از شهرداری فراهم کنیم.

 

ایسنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی