وزارت اطلاعات طي اطلاعيه اي اعلام كرد
شناسايي هويت عناصر تروريستي تهران+عكس 18+

پس از نابودي كامل تيم تروريستي كه ظهز روز چهارشنبه عمليات كور تروريستي را در تهران رقم زدند ، هويت عناصر مشاركت كننده در اين عمليات اعلام شد .

abou ayeshe

 

به گزارش صبح گناباد ، بنابر اعلام سازمانهاي امنيتي ايران ، يك تيم تروريستي به فرماندهي فردي به نام  " ابوعايشه كردي "  ( صاحب عكس فوق )كه از عناصر رده بالاي داعش بوده است  و جنايات فراواني را در ساير كشورها  مرتكب شده كه از او به عنوان قصاب " الرمادي ياد ميشود ، در مردادماه گذشته براي انجام  عمليات تروريستي در عمق خاك ايران وارد كشور شده بود .

عملیات در تهران آنقدر برای داعش اهمیت داشت که حاضر شد شاه ماهی عملیاتی خود را سال گذشته به همراه تیم های عملیاتی وارد ایران کند؛ ابوعایشه الکردی همان شاه ماهی داعش بود که قبل از رسیدن پایش به تهران در غرب کشور با شلیک تک تیرانداز سپاه راهی جهنم شد.

 

قطعا اگر پای ابوعایشه و تیم کامل عملیاتی اش به تهران میرسید دیگر نمیشد نام وقایع دیروز تهران را ماجرای نیم روز گذاشت چون حتما دامنه وقایع به یک روز یا دو روز ختم نمی شد.

 

پس از نزديك شدن اين تروريستها به مناطق مرزي غرب كشور ، يكي از تيمها شناسايي و در نقطه صفر مرزي غرب كشور توسط نيروهاي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي تحت فرماندهي قرارگاه نجف اشرف بطور كامل نابود و تمام عناصر آن به هلاكت رسيدند . تيم دوم هم كه ابوعايشه نيز همراه آنان بوده است ، در تور مراقبتي نيروهاي اطلاعاتي و سپاه وارد يكي از شهرهاي غرب كشور شد و چند روز بعد ، محل استقرار آنان از سوي ماموران امنيتي محاصره و " ابو عايشه " همراه ساير عناصر اين تيم به هلاكت رسيدند . بقاياي اين تروريستها متواري و روز گذشته اقدام به عمليات تروريستي كرده و تماما به هلاكت رسيده و عقبه هاي آنان نيز شناسايي و تا كنون عده اي دستگير شده اند .

 

وزارت اطلاعات طي اطلاعيه اي هويت اين عناصر به هلاكت رسيده را به شرح زير اعلام كرد :

 

به اطلاع ملت شریف ایران می رساند؛ در پی رصدهای اطلاعاتی صورت گرفته هویت کامل عناصر تروریست تهران ( حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی ) و همچنین هسته های مرتبط شناسایی گردیدند.


   براین اساس تیم عملیاتی داعش که در عملیات تروریستی حرم مطهر و مجلس شورای اسلامی مشارکت داشتند؛ 5 نفر از عناصر تروریست سابقه دار وابسته به گروه های وهابی و تکفیری بودند که پس از جذب به گروهک تروریستی داعش، از کشور خارج گردیده و در جنایات این گروهک تروریستی در موصل و رقه مشارکت داشته اند.


   عناصر مذکور در اجرای عملیات تروریستی در مردادماه سال 1395، تحت فرماندهی ابوعایشه از فرماندهان رده بالای داعش وارد کشور شده و قصد اجرای عملیات های تروریستی در شهرهای مذهبی را داشتند که پس از انهدام کامل شبکه و ضربه به نفرات اصلی این کیس ازجمله هلاکت ابوعایشه؛ از کشور متواری گردیده بودند.


   بنابر برخی ملاحظات اجتماعی، امنیتی از انتشار نام خانوادگی نامبردگان خودداری گردید. ( وزارت اطلاعات )

 t916

 

t926

 

t936

 

t946

 

t956

 

مسلما هدف اصلي گروهكهاي تروريستي همانگونه كه بارها اعلام كرده اند ، مركز تشيع جهان يا همان ايران اسلامي است ، بنابراين لازم بود از همان ابتدا با اين جريان تكفيري و تروريستي براي تامين امنيت مردم ايران مقابله شود كه سه راهكار براي اين امر متصور است : ابتدا آنكه در خارج از مرزهاي كشور با اين جريان مقابله شود و دوم آنكه در داخل ايران با اين گروهها تسويه حساب كنيم و راهكار سوم آنكه همزمان با اقدامات پيشگيرانه در خارج از كشور ، اقدامات پيشگيرانه براي نفوذ عناصر تروريستي در داخل نيز اجرايي شود .

 

جمهوري اسلامي اما راهكار سوم را برگزيد زيرا از ساير راهكارها كم هزينه تر و اثر بخش تر است ، در اين راستا هرچند عزيزاني را در كشورهاي عراق و سوريه از دست داديم ولي تامين امنيت و دفاع از ناموس و مملكت و اعتقاداتمان آيا داراي هزينه نيست ؟ موضوعي كه مدتها دستاويز خناسان قرار گرفته و افكار جوانان ايران زمين را مورد بمباران بيرحمانه قرار ميداد گاه با وا‍ه هايي همچون اينكه " در حاليكه در داخل كشورمان هزاران نفر گرسنه هستند ، دليل ورود به مناقشات ساير كشورها چيست ؟! "

 

اميد است كسانيكه ندانسته به اين مسائل دامن ميزدند ، قدري به خود آيند و با چشمهاي شسته ، جور ديگر ببينند .....

 

اينك درود ميفرستيم به روان پاك شهداي اين حادثه و آنان كه در خارج از مرزها به دفاع از اين سرزمين مي پردازند و كسانيكه جانشان بركف گذاشته و در مرزها حافظ امنيت اين سرزمينند .

 

و ... آنانكه همچون چشمهاي بصير و گوشهاي شنواي اين ملت عملكرده و هرگونه اقدام ضد امنيت ملي را در نطفه خفه ميكنند . خداقوت و دست مريزاد ، دلاورمردان ايران زمين

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی