رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد:
مسابقات استانی قرائت قرآن کریم در گناباد برگزار می‌شود

mosabeghat ghoranرئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد گفت: مسابقات استانی قرائت قرآن کریم به روش تحقیق مجلسی در این شهرستان برگزار می‌شود.

 

به گزارش صبح گناباد، حمیدرضا مهدوی مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار ما، در این خصوص اظهار کرد: این مسابقات با هدف ترویج، تبلیغ و ارتقای فرهنگ قرآن کریم و ایجاد انس بیشتر با آن در بین جوانان، اول تیرماه 96 مصادف با 27 ماه مبارک رمضان و با همکاری مجتمع تجاری شریعت در گناباد برگزار خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه این مسابقات ویژه برادران 18 تا 45 ساله است افزود: علاقه مندان می توانند 5 دقیقه از تلاوت خود را از آیات 183 تا 186 سوره بقره به صورت صوتی بدون اکو تا تاریخ 25 خرداد 96 به آدرس تلگرامی دبیرخانه مسابقه به نشانی rzank2017 @ ارسال نمایند.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد عنوان کرد: تلاوت‌های رسیده به دبیرخانه تا تاریخ 28 خرداد 96 داوری و 8 الی 12 نفر نیز جهت شرکت در مرحله نهایی به صورت حضوری برگزیده خواهند شد.

 

مهدوی‌مقدم  همچنین اظهار کرد: به نفر اول یک سکه، نفر دوم نیم سکه و نفر سوم یک ربع سکه بهار آزادی و به تمام شرکت کنندگان نیز لوح تقدیر و هدایای ویژه ای اهدا می‌شود.

 

ایسنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی