یک نماینده مجلس:
کابینه دولت دوازدهم باید باتحرک‌تر و پویاتر باشد

banaee 7

یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: در حوزه پروژه های عمرانی کشور می بایست تحول چشمگیری در دولت آینده اتفاق بیافتد.

 

به گزارش صبح گناباد، حمید بنایی با بیان اینکه اولویت دولت دوازدهم در مسائل اقتصادی می بایست مشارکت بخش خصوصی باشد، اظهار کرد: چرا که خیلی از پروژه‌های عمرانی ناتمام مانده‌اند و باید تحول چشمگیری در حوزه اجرایی و عمرانی‌شان اتفاق بیافتد.


وی تصریح کرد: حتما نیاز به تغییراتی در کابینه وجود دارد چرا که دولت دوازدهم باید دولتی با تحرک‌تر و پویاتر  باشد و از نیروهای جوان و لایق انقلابی بیشتر استفاده شود تا به هیات دولت تحرک ویژه ای دهند.


نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نیاز به اقتصادی پویا و فعال داریم و در بحث اشتغال چندان موفق عمل نکرده‌ایم، افزود: این مشکلات در شهرستان‌ها بیشتر دیده می‌شود، برای ایجاد اشتغال پایدار و رفع مشکل بیکاری لازم است تا تمامی نیروهای کشور دست به دست هم دهند و با مشارکت بخش خصوصی بتوانیم مشکل اشتغال و معیشت مردم به ویژه دهک‌های پایین جامعه را رفع کنیم.


وی ضمن بیان این مطلب که تمرکز سیاست خارجی همچنان می‌بایست بر سه اصل عزت،‌حکمت و مصلحت باشد، بیان کرد: همچنان برخی کشورها پروژه ایران هراسی را دنبال می کنند و لازم است با قدرت در زمینه دیپلماسی فعالیت کنیم.


این نماینده مجلس با تاکید بر اینکه شکرخدا با درایت مقام معظم رهبری و همت تمامی نیروهایی که در کشور وجود دارد، امروز کشوری امن،‌ مستقل و باقدرت هستیم، عنوان کرد: می‌بایست با همکاری دولت و مجلس بتوانیم مسئله اقتصادمقاومتی و سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری را نهادینه کنیم.


بنایی همچنین خاطرنشان کرد: در دولت یازدهم توجه ویژه‌ای به جایگاه زنان شد و امیدواریم همچنان این روند ادامه پیدا کند.

 

ایسنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی