فرماندار گناباد عنوان كرد ؛
شيوع تب كريمه-كنگو در گناباد تكذيب شد

در پي انتشار شايعاتي در فضاي مجازي ، فرماندار گناباد گفت: تا کنون هیچ موردی از بیماری تب کریمه کنگو در این شهرستان مشاهده نشده است.

tab-karime

 

به گزارش صبح گناباد ، محمد علی نبی پور در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص برخی شایعات منتشر شده در فضای مجازی و انتشار تصویری در خصوص مشاهده بیماری تب کریمه کنگو در شهرستان گناباد اظهار کرد: مطالبی که در فضای مجازی منتشر شده شایعه ای بیش نیست و تاکنون مورد مشکوکی در گناباد مشاهده نشده است.

 

وی ادامه داد: مردم مطالب و اخبار در این خصوص را از رسانه های معتبر دنبال کنند و به اخبار و شایعاتی که در فضای مجازی منتشر می شود توجهی نداشته باشند.

 

فرماندار گناباد خاطرنشان کرد: با توجه به این که گناباد ورودی استان خراسان رضوی از سمت جنوب کشور است و محور ترانزیتی محسوب می شود، دستورات لازم به فرماندهی انتظامی، دامپزشکی و معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی گناباد در خصوص جابه جایی دام ها داده شده است.

 

وی افزود: با نظارت کامل بر روند حمل و نقل و ذبح دام در گناباد، جای نگرانی در این زمینه وجود ندارد و باید با رعایت موازین بهداشتی در این بخشها از ابتلا به بیماری تب کریمه کنگو جلوگیری کرد.

 

نبی پور از مسئولان مربوطه خواست تا با اطلاع رسانی به موقع و درست از به وجود آمدن شایعات که باعث ایجاد اضطراب و نگرانی در مردم می شود جلوگیری کنند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی