منتخب مردم گناباد در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر:
کمیسیون‌های بانوان در ادارات و نهادهای گناباد راه اندازی شود

shima yosefpoor1منتخب مردم گناباد در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر گفت: اولین اقدامی که با هدف ایجاد منزلت اجتماعی برای بانوان بایستی انجام داد، راه‌اندازی کمیسیون‌های بانوان در ادارات و نهادهای گناباد است.

 

به گزارش صبح گناباد، شیما یوسف‌پور در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما، با بیان این مطلب اظهار کرد: در صورت راه اندازی این کمیسیون‌ها، امور مربوط به بانوان در حوزه‌های مختلف در آن پیگیری می‌شود.

 

وی با بیان اینکه جای خالی یک بنیاد فرهنگی آموزشی ویژه بانوان در گناباد احساس می‌شود، اضافه کرد: در این شهرستان خیلی از خانم‌های نخبه در موضوعات مختلف داریم که گمنام هستند که در قالب این بنیاد می‌توان آ‌‌ن‌ها را شناسایی و از وجود آن‌ها استفاده کرد.

 

این منتخب مردم گناباد در پنجمین دوره شرای اسلامی شهر خاطرنشان کرد: ایجاد پارک بانوان را از جمله دغدغه این قشر در گناباد دانست و اظهار کرد: استارت تاسیس این مجموعه تفریحی و ورزشی در گناباد زده شده و به جد پیگیر راه اندازی آن خواهیم بود.

 

یوسف پور افزود: با توجه به تجربه‌ای که در بحث مشاوره داشته و شناختی که از مناطق مختلف گناباد دارم بایستی بنیادهای حمایتی و مشاوره ای برای زنان آسیب پذیر بعضی از مناطق شهر با همکاری مردم همان مناطق راه اندازی شود.

 

وی همچنین بیان کرد: شورای چهارم از نظر نظارت و پیگیری تا اندازه‌ای ضعیف عمل کرد اما با توجه به مشکلات مالی که وجود داشت، اما عملکرد خوبی داشتند.

 

منتخب مردم گناباد در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تصریح کرد: مردم گناباد طالب نشاط اجتماعی هستند و امیدوارم با همدلی و همکاری سایر اعضای شورا فارغ از نگاه‌های قومی و قبیله‌ای در این موضوع کار شود.

 

ایسنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی