نقدي بر يادداشت تشكرآميز فريدون آسرايي از مردم گناباد در اينستاگرام
آقاي " آسرايي " گناباد امن است ، براي ورود به اين شهر ، نيازي به باديگارد نبود

پس از اجراي كنسرت فريدون آسرايي در شهر گناباد ، اين هنرمند در صفحه اينستا گرامش از مردم گناباد بخاطر مهمان نوازي شان تشكر كرد . او علاوه بر پذيرايي و تقديم هدايا ، همراهي چند نفر " باديگارد " را شايسته تقدير دانسته است .

 

asraee

به گزارش صبح گناباد ، بالاخره كنسرت جنجالي فريدون آسرايي در گناباد برگزار شد ، كنسرتي كه بنا بر اعلام مسئولين امنيتي شهرستان ، دليل لغو برگزاري آن در ارديبهشت ماه ، عدم كسب مجوزهاي قانوني لازم بوده است مطلبي كه با تعبير و تفسيرهاي فراواني مواجه شد و حتي در آنطرف آبها گفتند و نوشتند كه كنسرت فريدون آسرايي لغو شد .

 

اين كنسرت دقيقا بعد از يكماه ، در تاريخ چهارم خرداد ماه پس از اخذ مجوز برگزار و مورد استقبال جوانان و ساير اقشار گناباد قرار گرفت كه الحق والانصاف بايد به مسئولان برگزاري اين مراسم دست مريزاد گفت . ولي آنچه قابل تامل است ، اينكه در واقع تمام مشكل مردم كنسرت و امثالهم نيست ، قطعا اولين دغدغه مردم معيشت است كه انشاءالله مسئولين محترم به آن موضوع نيز پرداخته اند .

 

آسرايي اين كنسرت را متفاوت ترين كنسرت خود دانسته و از مردم گناباد تشكر كرده است متن تشكر ايشان در صفحه اينستاگرامش به اين شرح است :

 

( کنسرت گناباد يکى از متفاوت ترين و جالب ترين اجراهاى زندگيم بود ابتدا در فرودگاه مشهد مورد استقبال

باديگاردهايى قرار گرفتيم که تمام مسير رفت و برگشت رو با ما بودند و انچنان پذيرايى در شهر گناباد از ما شد که بينظير بود بعد از اجرا در يکى از عمارت هاى قديمى زمان قاجار شام رو در کنار تعداد زيادى از دوستان با غذاهاى محلى صرف کرديم که عالى بود البته قبل از ورود به عمارت ميخواستند يک گوسفند هم قربانى کنند که اجازه ندادم و دين خود به دفاع از حقوق حيوانات را ادا کردم در نهايت هدايايى هم به ما اهدا شد که بابت اون تشکر ميکنم مردم خوب و مهربان گناباد دستهاتونو ميبوسم و ممنونم از شما. )

 

البته ما نيز از آقاي آسرايي تشكر ميكنيم ولي اين نكته را نيز ياد آور ميشويم كه شما براي ورود به اين خطه با مردمي متمدن و فرهنگ دوست كه قناتشان در دل اين كوير خشك نشان از سخت كوشي و مدنيت چندين هزار ساله دارد ، نيازي به وجود و حضور  " باديگارد " نداشتيد اينجا نه تنها براي شما ، بلكه براي همه انسانها امن است ، البته شايد مديران برنامه شما اينگونه چاره انديشي كرده و شما در جريان اين امر نبوده ايد و احتمالا شايد مسئولان مرتبط ، اين شهر را آنچنان كه شايسته است به شما معرفي نكرده اند .

 البته جناب آقاي مهدوي رياست محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي گناباد ، برداشت ما را سليقه اي ميداند و ميگويد : براي حفظ نظم در اجراي مراسم شركتهايي هستند كه مسئوليت رابعهده ميگيرند كه چيز جديدي نيست . او بانقد تماس ما در اين مورد ميگويد ، آيا از همه برنامه فقط اينجا را ديده ايد ؟

بنظر ميرسد اگر قضاوت  را به مردم واگذاريم شايسته تر است .

نظرات   

 
+2 # Guest 1396-03-08 17:13
بنده خدا آسرايي خودش گناهي نداره

بعضي از ما گناباديا گاهي ندانسته يك كاري ميكنيم و به عاقبتش هم كمتر فكر ميكنيم

اين نكته سنجي صبح گناباد منو كشته

بعضي وقتا حسابي ميزني تو خال

لايك*1000000000
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 # احمد فهیم 1396-03-09 07:15
برنامه ی برگزار شده ایرادات بزرگ دیگری هم داشت اولا اینکه آقایان جسارت برگزاری برنامه را نداشتند

بنابراین با قیمت های نجومی خنده دار سعی کردند نه سیخ بسوزد نه کبایب اینطوری هم جلو معترضان به لغو کنسرت حرفی برای گفتن دارند و هم اینکه با این بلیط ها کاربی بکنند که فقط عده ی محدودی بتوانند شرکت کنند و سیل تقاضا وجود نداشته باشد
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی