رييس ستاد انتخابات گناباد خبرداد ،
90 درصد مردم گناباد در انتخابات شركت كردند + نتايج انتخابات

رئیس ستاد انتخابات گناباد از مشارکت بیش از ۹۰درصد مردم گناباد در انتخابات ۹۶خبردادو نتایج نهایی انتخابات شورای اسلامی و ریاست جمهوری را در این شهرستان اعلام کرد

en962

به گزارش صبح گناباد به نقل از قدس انلاین فرماندارگناباد روز شنبه در گفت و گوبا خبرنگاران افزود:در انتخابات  ریاست جمهوری  از مجموع ۵۴هزار و۴۷ رای سید ابراهیم رئیسی  ۳۰هزارو۱۰رای وحسن روحانی ۲۳هزار و۱۹۹رای وسید مصطفی میر سلیم ۶۰۱رای و هاشمی طبا ۲۳۷رای را به خود اختصاص دادند.

 

محمد علی نبی پور گفت:همچنین در انتخابات شورای اسلامی شهر گناباد  سید حسین پورهاشمی شهری و سید علی اکبر آقایی شهری با ۶۳۷۶ و ۵۶۴۷ رای، هادی رفیع و شیما یوسف پور با پنج هزار و شش و ۴۸۲۹ و علیرضا موحد با ۴۸۲۶ رای به عنوان اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی گناباد انتخاب شدند.

 

وی افزود در شهر کاخک هم حمید مقیمیان ، بهناز علایی، محمد وفایی، هادی عطایی ومحمد حسین صفر پور به ترتیب  ۵عضور شورای اسلامی شهر کاخک انتخاب شدند.

 

نبی پور اعضای شورای اسلامی شهر بیدخت را به ترتیب بیشترین  ارائ، شیرزاد امینی، حسن کاخکی محمد علی امینی  سید مهدی ژ ‌یان و روح الله میری اعلام کرد.

 

محمد علی نبی پور گفت: ۴۱۷ نامزد برای کسب ۲۲۴ کرسی شوراهای اسلامی شهرستان گناباد با هم به رقابت پرداختند که از این تعداد ۱۵ عضو شوراهای شهری و بقیه روستایی بودند. .

 

وی تصریح کرد از مجموع ۶۲ هزار و۲۰۰رای نفر واجد شرایط رای  یک هزار ۷۰۷نفر رای اولی بودند

نظرات   

 
0 # هم استانی 1396-03-02 06:23
وبسایت روزنه نوشت:
نیشابور در امور بهداشتی و پزشکی 50 سال از سبزوار و گناباد عقب تر است

در بخش هایی از این مطلب درباره گناباد و سبزوار اظهاراتی به شرح زیر منتشر شده است:

ظلم 40 ساله دولت و وزارت بهداشت به نیشابور
نیشابور و طرح تحول سلامت و عقب ماندگی غیر قابل جبران
در حالی که شهرستان های نیشابور و فیروزه برابر آخرین سرشماری رسمی در سال 1395 جمعیتی بالغ بر 490 هزار نفر را در خود جای داده و سبزوار و 4 شهرستان اطراف ان یعنی جوین ، جغتای ، خوشاب و داورزن در همین سال جمعا 469 هزار نفر جمعیت داشته اند و همچنین شهرستان های گناباد و بجستان جمعا 120 هزار نفر جمعیت دارند ، اما توجه دولت محترم به دو منطقه سبزوار و گناباد بسیار بیشتر از نیشابور بوده و اکنون نیشابور حدود 50 سال از این دو منطفه در امور بهداشتیو پزشکی عقب مانده است.
به نظر بسیاری از کارشناسان عدم کارآیی نمایندگان مجلس و مسولین محلی نیشابور در این امر موثر بوده است. اما کم کار مسولان محلی قبول ، ولی برنامه ریزان کشوری و وزارتی چه ، آیا آنها هم کم کار هستند یا نه هر کس قدرت چانه زنی بیشتری داشت به حق و حقوق واقعی و غیر واقعی خود می رسد.
کاش در امر پزشکی به نیشابور نیم میلیونی بیشتر توجه می شد. عدم ارتقای دانشکده پزشکی ه دانشگاه بزرگترین آسیب را به بهداشت و درمان نیشابور زد. عدم ارتقای امور بهداشت و ودرمان بخش های تابعه نیشابور به شبکه بهداشت از دیگر آسیب های بزرگی است که بر دامان نیشابور ضربه زده است.
کاش در این طرح تحول سلامت که تمامی شهرها و شهرستان های کشور بهره ها بردند ، نیشابور هم به حق واقعی خود می رسیدو ای کاش مسولی در سطح شهرستان . مسولان کشوری به ظلم 40 ساله بهداشت ودرمان در دومین شهرستان و دومین شهر پرجمعیت استان خراسان رضوی پایان می دادند.
آیا شهر گناباد با 40 هزار نفر جمعیت و 88 هزار نفر جمعیت کل شهرستان و 120 هزار نفر با بجستان ، شایسته سه بیمارستان در گناباد و یک بیمارستان در بجستان است یا نیشابور با 270 هزار نفر جمعیت در شهر و 490 هزار نفر جمعیت در منطقه فیروزه و نیشابور با دو بیمارستان ؟

متن کامل این یادداشت را هم اکنون در آدرس زیر مطالعه کنید:

http://www.asrarnameh.com/news.php?id=16448
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی