رییس اداره تبلیغات اسلامی گناباد:
نباید مساجد به پایگاه جریانها و فضای تخریب نامزدهای انتخابات تبدیل شوند

rahmaniرئیس اداره تبلیغات اسلامی گناباد گفت: مساجد به عنوان پایگاه مستحکم تبیین ارزشهای اسلامی و انقلابی نباید به پایگاهی درجهت منافع جریان و نامزدهای انتخاباتی و یا تخریب دیگر نامزدها تبدیل شوند.


حجت الاسلام محمد رضا رحمانی از سخنرانان و مبلغان خواست از فضای مساجد تنها برای تبیین حضور حداکثری مردم در انتخابات و مولفه های افراد متعهد و ارزشمدار و پایبند به قوانین استفاده کنند و هر گونه استفاده نادرست از این اماکن در راستای منافع گروههای سیاسی و یا تخریب دیگر نامزدهای انتخاباتی صحیح نیست.


وی اظهار کرد: مساجد متعلق به همه گرایش ها و جریان های سیاسی معتقد به آرمانهای نظام جمهوری اسلامی است و نباید در آستانه انتخابات آنها را در انحصار فرد و یا جناح خاصی و یا مکانی برای تبلیغات انتخاباتی در آورد.


وی ادامه داد: روحانیون و مبلغان با توجه به جایگاه خود، رسالت خطیری برای هدایت و روشنگری اقشار مختلف جامعه دارند و باید بدون حمایت از فرد و یا جناح خاصی، فرمایشات رهبر معظم انقلاب در زمینه معیارهای انتخاب نامزد اصلح و ضرورت شرکت در انتخابات و تاثیر آن در سطوح ملی و بین المللی را برای مردم تبیین و تشریح کنند.


حجت الاسلام رحمانی گفت: اداره تبلیغات اسلامی گناباد با برگزاری همای شها و نشستهای معرفتی و بصیرتی برای روحانیون و مبلغان و ائمه جماعات مساجد برای تبیین این مهم تلاش می کند.

 

ایرنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی