از سوي فرمانداري گناباد و اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي خراسان رضوياعلام شد ؛
كنسرت فريدون اسرايي در گناباد لغو نشده است

در پي پخش شايعاتي مبني بر لغو كنسرت در گناباد ، سرپرست اداره موسیقی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در گفت وگویی لغو کنسرت موسیقی فریدون آسرایی در گناباد را تکذیب کرد.

 

takzib

 

به گزارش صبح گناباد ، محسن سمیع همچنین گفت: برگزاری کنسرت موسیقی فریدون آسرایی در گناباد پابرجاست و نامه ای مبنی بر لغو این کنسرت به فرمانداری و این اداره کل ارائه نشده است.

وی با اشاره به اینکه بلیت این کنسرت موسیقی نیز به صورت کامل به فروش رسیده و لغو آن موجب سرگردانی مردم می‌شود، بیان کرد: امیدواریم با هم افزایی بیشتر مسئولان در عرصه‌های مختلف مشکلی در این زمینه ایجاد نشود.

به گزارش ایسنا، فرماندار گناباد نیز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه کسی با کلیت برگزاری کنسرت در این شهرستان مخالفت نکرده ، اظهار کرد: این کنسرت در این زمان خاص به دلیل عدم اخذ برخی از مجوزها مثل اماکن به تعویق افتاده است.

محمدعلی نبی پور افزود: مجوز برگزاری این کنسرت از اداره موسیقی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و این فرمانداری صادر شده اما مجریان برگزاری از اخذ سایر مجوزات مانند اماکن کوتاهی کرده‌اند.

وی تصریح کرد: گناباد یکی از شهرهایی است که در منطقه به خاطر خاصیت معنوی آن از اعتبار ویژه‌ای برخوردار بوده و برنامه‌های نشاط آور به این جایگاه لطمه ای وارد نخواهد کرد.

فرماندار گناباد همچنین ادامه داد: اکثر مردم از برنامه‌هایی که باعث ایجاد نشاط در سطح جامعه می‌شود و در چارچوب قانون است استقبال می‌کنند، تأکید ما بر این است، در کنار برنامه‌های مذهبی که دمبال می‌شود، باید برنامه‌های نشاط آور هم در سطح جامعه برگزار تا باعث سرزندگی مردم شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی