مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد خبر داد:
دو گنابادی در سکوی نخست بزرگترین رویداد فرهنگی دانشگاه‌‌های کشور

magham-jashnvare

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد از کسب دو تندیس و مقام برتر در بزرگترین رخداد فرهنگی و هنری دانشگاه ‌ها و مراکز آموزش عالی کشور توسط دو نفر از کارکنان این دانشگاه خبر داد.

 

محمد شمسی ثانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، با اعلام این خبر گفت: 44 نفر از دانشجویان و کارکنان دانشگاه به عنوان نامزد در بخش‌ های مختلف مرحله نهایی هشتمین دوره این جشنواره شرکت کردند و مراسم اختتامیه این جشنواره نیز در سه بخش کارکنان، اساتید و اعضای هیئت علمی و بخش ادبی، بخش فیلم و هنرهای تجسمی و همچنین بخش تئاتر ، موسیقی و مشاعره در تهران برگزار شد.

 

وی ادامه داد: مهدی رمضانی اول از اساتید کانون ادبی خلوتگاه قلم دانشگاه علوم پزشکی گناباد موفق به کسب رتبه اول در بخش شعر نو این جشنواره شد.

 

شمسی ثانی افزود: همچنین سارا جوانبخت کارشناس مسئول انجمن‌ های علمی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد نیز موفق شد در این جشنواره ، رتبه اول رشته فیلم کوتاه در بخش هنرهای نمایشی را برای فیلم «برای پدر» کسب کند.

 

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد اظهار کرد: مراسم اختتامیه بخش کارکنان، اساتید و اعضای هیئت علمی و بخش ادبی با حضور دکتر هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر فراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت و حدود 850 نفر از دانشگاهیان سراسر کشور در سالن اصلی پردیس تئاتر تهران برگزار شد.

نظرات   

 
0 # محمدرضا 1396-01-31 12:52
موجب افتخار استبا امید به تداوم این موفقیت ها
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی