رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی و تأمین اجتماعی گناباد خبر داد:
همایش مددکاری اجتماعی و مدارای اجتماعی در گناباد برگزار می‌شود

behzisti91.6.6رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی و تأمین اجتماعی گناباد گفت: همایش مددکاری اجتماعی و مدارای اجتماعی با حضور دکتر سیدحسن موسوی چلک مشاور رئیس سازمان بهزیستی و رئیس انجمن مددکاری اجتماعی ایران و تعدادی از مسئولین استانی در گناباد برگزار می گردد.

 

به گزارش صبح گناباد، مجید ازقندی با بیان اینکه در این همایش از مددکاران نمونه شهرستان تقدیر خواهد شد، گفت: این همایش روز پنج شنبه 31 فروردین ماه در محل تالار کوثر شهر بیدخت برگزار خواهد شد.

 

وی ادامه داد: در تمامی مجامع رشد یافته، رواداری و همزیستی مسالمت آمیز علی رغم اینکه افراد و گروه‌ها با هم متفاوت هستند وجود دارد.

 

 ازقدی با اشاره به صحبت‌های مقام معظم رهبری در خصوص وحدت و همدلی افراد جامعه نیز اظهار کرد: با توجه به اینکه مدارای اجتماعی از مؤلفه‌های توسعه بوده اگر قرار است پیشرفت و توسعه ای در کشور صورت پذیرد، بایستی این رواداری و مدارای اجتماعی بوجود آید.

 

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی و تأمین اجتماعی گناباد خاطرنشان کرد: طبق آمار در هریک دقیقه در کشور ما یک نزاع خیابانی اتفاق می افتد و این نشان از عدم مدارای اجتماعی دارد که امیدواریم با این همایش، مددکاران نیز هوشیارانه به این قضیه بپردازند.

 

ازقندی با اشاره به انتخابات پیش رو نیز تصریح کرد: با عنایت به تفاوت‌های فکری و حزبی در انتخابات و اینکه همه دستگاه‌ها و دولت به دنبال برگزاری یک انتخابات پرشور هستند، بایستی در کنار اختلاف سلیقه و دیدگاه نیز این روا داری و مدارای اجتماعی وجود داشته باشد تا فضا دو قطبی نشود.

 

وی بیان کرد: سال گذشته نیز همایش مددکاری اجتماعی و مطالبه‌گری اجتماعی در این مرکز برگزار گردید که استقبال بسیار خوبی از آن همایش شد.

 

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی و تأمین اجتماعی گناباد افزود: برگزاری این همایش یک اتفاق بزرگ بوده و امید است که همه دستگاه‌ها و نهادهای شهرستان ما را در برگزاری هرچه بهتر این همایش یاری نمایند.

 

ایسنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی