وزیر بهداشت در گناباد:
با آغاز دولت یازدهم، در کشور برای 30 سال پروژه کلنگ‎زنی شده وجود داشت

PICT20151 3

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: روزی که دولت یازدهم آغاز به کار کرد، برای 30 سال پروژه کلنگ زده در کشور وجود داشت.

 

به گزارش صبح گناباد، دکتر سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی در مراسم افتتاح بیمارستان 320 تختخوابی علامه بهلول گنابادی که امروز 19 فروردین‌ماه در سالن همایش‌های کوثر دانشگاه علوم پزشکی گناباد، برگزار شد، با بیان این مطلب اظهار کرد: خیلی خوشحالم که این بیمارستان در دولت یازدهم به بهره‌برداری رسید و امیدوارم آن طور که شایسته است نیروها، پرستاران، پزشکان و سایر همکاران ما در جهت جلب رضایت مردم گام بردارند، چراکه رضایت خداوند را به دنبال خواهد داشت.

 

وی عدم توانایی «نه گفتن» به برخی از مسائل را یکی از اشکالات اساسی جمهوری اسلامی عنوان و تصریح کرد: حکومت باید در بسیاری از موارد قدرت نه گفتن را داشته باشد و در برابر برخی از مسائل بایستد تا بتواند کشور را به نحوه مطلوب اداره کند.

 

هاشمی با بیان اینکه مهمترین مطالبه مردم، اشتغال به ‌ویژه در دستگاه‌‌های دولتی بوده و این یک مصیبت برای کشور شده است، خاطرنشان کرد: همه مردم فکر می‌کنند کار یعنی فقط دولت، در حالی‌ که کار خارج از دولت ارزشمند است؛ لذا همه باید با یکدیگر همکاری کنند و امسال که سال تولید و اشتغال است، این حوزه فعال‌تر شود.

 

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار کرد: برای تحقق شعار سال باید جلوی خیلی از ریخت ‌و پاش‌‌ها گرفته شده و در برابر برخی از فسادها با قاطعیت بیشتری ایستادگی کرد تا تولید داخلی حمایت شود.

 

وی همچنین نگاه بخشی و منطقه‌‌ای به امورات را یکی از مشکلات مجلس و شوراهای اسلامی برشمرد و افزود: علی ‌رغم اینکه خداوند خیلی از موهبت‌‌ها را به ایران اسلامی داده اما ایران کشوری ثروت‌مندی نیست، لذا باید به مشکلات به‌ صورت کشوری نگاه و توقعات را متناسب با داشته‌ ها ایجاد کرد.

 

بیمارستان 320 تختخوابی علامه بهلول گنابادی در زمینی با زیربنای حدود 24 هزار متر مربع در 7 طبقه و با اعتباری بالغ بر 80 میلیارد ریال در مدت هفت سال ساخته و تجهیز شده‌است.


بخش های این بیمارستان شامل اورژانس، جراحی، داخلی، اطفال، زنان و زایمان، مامایی، آزمایشگاه مرکزی، دیالیز، رادیولوژی، داروخانه، سی تی اسکن، ام آر آی و بخش مراقبت‌های ویژه CCU و ICU است.

 

همچنین کلنگ مجتمع بهداشتی درمانی مرحوم محمد علیزاده در گناباد نیز با زیربنای دو 2152 متر مربع، با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال در 4 طبقه ساخته توسط وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به زمین زده شد.

 

ایسنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی