رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناباد خبر داد:
جا به جایی ۹۸۲۵ نفر مسافر با ناوگان مسافربری عمومی گناباد در نوروز 96

otobosrani

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناباد گفت : طبق آمار رسمی ثبت شده در سایت حمل و نقل و راهداری در شهرستان گناباد حدود 473 سفر با ناوگان مسافربری عمومی انجام شده که با این تعداد سفر تعداد 9825 مسافر به نقاط مختلف استان و کشور جابجا شده اند .

 

به گزارش صبح گناباد، یونس ارشادی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناباد با اعلام این خبر  گفت :  اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناباد قبل از آغاز سفرهای نوروزی در بخش حمل و نقل چندین جلسه را با ریاست انجمن صنفی مسافر شهرستان و شرکتهای مسافربری شهرستان انجام داده و راهکارهای لازم به شرکت ها داده شده است . همچنین در این راستا کارشناسان حمل و نقل این اداره با حضور مستمر در محل پایانه مسافربری بصورت کشیک نظارت های لازم را بر حمل و نقل عمومی شهرستان انجام داده اند .


وی افزود : این آمار در مدت مشابه سال قبل در شهرستان گناباد تعداد  ۴۶۷ سفر و ۱۰۷۵۹ مسافر بوده است .


ارشادی افزود : باتوجه به پتانسیل بالای شهرستان گناباد در بخش حمل و نقل سایر اقدامات نظارتی شامل گشت های نوروزی ، کنترل کارت هوشمند رانندگان ، ساماندهی وانت بارها ، کنترل بارنامه ها و ساماندهی و نظارت بر شرکت های حمل و نقل کالا از دیگر اقدامات این اداره می باشد که علاوه بر فعالیت های راهداری و گشت ها و اکیپ های ثابت و سیار راهداری در نوروز ۹۶ در سطح شهرستان به انجام رسیده است .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی