رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت گناباد اعلام کرد:
رشد 56 درصدی بازرسی از واحدهای صنفی گناباد در نوروز 96

ezadi2رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت گناباد از رشد 56 درصدی بازرسی از واحدهای صنفی و غیرصنفی این شهرستان در نوروز 96 نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.


هادی ایزدی در گفت و گو با صبح گناباد، با اعلام این خبر گفت: در کمیته نظارت ، بازرسی  و تنظیم بازار در  نوروز 96 تعداد یک هزار و 259 مورد از واحدهای صنفی و غیر صنفی گناباد بازرسی صورت گرفته در صورتیکه در مدت مشابه سال گذشته این بازرسی ها 804 مورد بوده است.


وی ادامه داد: با آغاز طرح نظارتی و تنظیم بازار در نوروز 9۶ تمامی واحدهای صنفی و رستوران ‌های بین ‌راهی و مراکز گردشگری گناباد به ‌صورت مشترک با حضور نمایندگانی از دستگاه‌ های اجرایی شامل اداره صنعت ، معدن و تجارت ، دانشگاه علوم پزشکی ، تعزیرات حکومتی ، میراث فرهنگی مورد بازرسی قرار گرفتند.


وی خاطرنشان کرد: ثبت و رسیدگی به گزارشات تلفنی از طریق سامانه ۱۲۴ و بازرسی از مراکز توزیع میوه طرح نوروزی، شیرینی آجیل و خشکبار، مواد پروتئینی و… ازجمله اقدامات انجام‌ شده در این طرح بوده است.


رئیس ادارهٔ صنعت، معدن و تجارت گناباد تأکید کرد: از ابتدای طرح 160 میلیون و 800 هزار ریال تخلف صورت گرفته و برای 71 واحد صنفی و غیر صنفی متخلف فرم گزارش بازرسی تنظیم گردیده و به پرونده های متخلفین در اداره تعزیرات حکومتی رسیدگی شده است.


ایزدی افزود: همچنین با همکاری اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی برای تامین کالاهای شب عید عموم مردم ، طرح فروش فوق العاده با تخفیف 10 تا 15 درصدی اجرا که 28 واحد صنفی در این طرح مشارکت داشتند.


رئیس ادارهٔ صنعت، معدن و تجارت گناباد بیان کرد: جهت تأمین کالاهای اساسی مردم نیز 51 تن برنج هندی و سفید و 5 تن گوشت مرغ منجمد با قیمت مصوب روانه بازار گردید که 22 واحد صنفی منتخب کار توزیع آن را بر عهده داشت؛ ضمن اینکه گوشـت مرغ تازه به ازای هر کیلـوگرم بین 68 هزار 500 تا 72 هزار ریال توسـط شرکت تعاونی مرغداران متشکل و واحدهای صنفی توزیع شده است که پائین ترین نرخ قیمت مرغ در استان بود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی