آخرين آمار از داوطلبان انتخابات شوراهاي اسلامي در گناباد
آمار داوطلبان شوراهاي اسلامي گناباد به 483 نفر افزايش يافت

پس از پايان مهلت ثبت نام داوطلبان عضويت در شوراهاي اسلامي شهر و روستاي شهرستان گناباد ، آمار نهايي 483 نفر اعلام شد كه نسبت به دوره قبل در حدود 4% افزايش نشان ميدهد

entekhab922222

 

به گزارش صبح گناباد ، در حاليكه آمار ثبت نام كنندگان عضويت در شوراهاي اسلامي شهر و روستاي شهرستان گناباد تا ساعت 14 روز يكشنبه از سوي فرماندار گناباد تعداد 288 نفر اعلام شده بود ، آخرين آمار ثبت نام كنندگان تا ساعت 24 همان روز 483 نفر اعلام شد .

 

اين آمار نشانگر آن است كه در حدود 70% متقاضيان در ساعت پاياني مهلت ثبت نام مراجعه كرده اند و حجم مراجعات به فرمانداري شهرستان به حدي بوده است كه تعدادي از داوطلبان موفق به تكميل مدارك و ثبت نام نشده اند .


فرماندار گناباد در همين راستا گفت: از مجموع 483 نفر که در انتخابات شوراهای اسلامی این شهرستان ثبت نام کردند، 74 نفر مربوط به مناطق شهری و 409 نفر در نقاط روستایی است.


وی افزود: یک درصد شرکت کنندگان دارای مدرک دکترا، 6 درصد فوق لیسانس، 21 درصد لیسانس و بقیه دارای سایر مدارک تحصیلی هستند.


وی اظهار کرد: 38 درصد افراد مزبور کمتر از 40 سال و 62 درصد بیشتر از 40 سال سن دارند.

 

او همچنين با اشاره به آمار 28 نفري بانوان ثبت نام كننده افزود : 6 نفر از بانوان متقاضي در مناطق شهري و 22 نفر در مناطق روستايي ثبت نام كرده اند .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی