رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد اعلام کرد:
هفته فرهنگ و هنر گناباد آغاز شد

mahdaviرئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد از آغاز هفته فرهنگ و هنر این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش صبح گناباد، حمیدرضا مهدوی مقدم با بیان اینکه هدف از برگزاری هفته فرهنگ و هنر گناباد، ارائه آثار هنری و ایجاد زمینه‌های خلق و تولید آثار هنری جدید در رشته های مختلف به مردم بوده است، گفت: از آنجایی که هنرمندان دارای روح لطیفی بوده و داشتن جو صمیمی می‌تواند بر روی خلق بهتر آثار آن‌ها تاثیرگذار باشد، قطعا برگزاری این برنامه با همراهی مسئولان و حضور هنرمندان می‌تواند بر کیفیت و کمیت آثار آن‌ها مؤثر وافع شود.

 

وی برگزاری نشست مسئولان کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد با دبیر استانی کانون‌های مساجد را از دیگر برنامه‌های این هفته معرفی کرد و افزود: در این نشست دبیران کانون‌ها به ارائه گزارش‌ها و مشکلات کانون‌های مساجد خواهند پرداخت که امیدواریم بتوانیم راهکارهای بیشتر جذب جوانان و رفع مشکلات کانون‌ها را داشته باشیم.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد با اشاره به اینکه بازدید از نمایشگاه هنرهای تجسمی و شرکت در سایر برنامه‌‎ها برای عمومی آزاد است، تصریح کرد: براساس پیش بینی‌های انجام شده بیش از 3000 نفر از هفته فرهنگ و هنر گناباد دیدن خواهند کرد و با تعاملات خوبی که صورت گرفته برای تمامی قشرهای مختلف و سنین متفاوت در برنامه‌های فرهنگی پیش‌بینی شده است.

 

مهدوی ادامه داد: در راه‌اندازی هفته فرهنگ و هنر گناباد بیشتر دستگاه‌های شهرستان همکاری لازم را داشته‌اند و در این برنامه بیش از ۱۰۰ نفر از هنرمندان با همکاری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی آثار خود را به نمایش خواهند گذاشت.

 

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی گناباد اضافه کرد: برگزاری نمایشگاه هنرهای تجسمی و کارگاه‌های آموزش نقاشی و خوشنویسی، نمایش فیلم‌های ساخته شده توسط انجمن سینمای جوان دفتر گناباد، اجرای تئاتر توسط کانون پرورش فکری کودکان و برگزاری شب شعر و موسیقی محلی از دیگر برنامه این هفته است.

 

منبع: ایسنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی