رئیس اداره بهزیستی گناباد خبر داد:
اعزام ۱۳۵ مددجوی بهزیستی گناباد به مشهد مقدس

ordoe mashad

رئیس اداره بهزیستی شهرستان گناباد از اعزام ۱۳۵ نفر از مددجویان تحت پوشش این اداره در قالب طرح معین الضعفا به مشهد مقدس خبر داد.


مجتبی حسین نژاد در گفت و گو با خبرنگار صبح گناباد، با اعلام این خبر گفت: خدمت ‌رسانی و ارائه خدمات مطلوب به مددجویان بهزیستی به‌ عنوان قشر مهم جامعه کار آسانی نیست و بدون داشتن پشتوانه معنوی خدمات‌ رسانی خوبی انجام نمی ‌شود.


وی اظهار کرد: لذا در این راستا ۱۳۵ نفر از مددجویان تحت پوشش بهزیستی و مؤسسات خیریه ثامن ‌الحجج (ع) ، آشیان مهر و حضرت زهرا (س) در قالب طرح معین الضعفا به مشهد مقدس اعزام شدند.


وی با بیان اینکه طرح معین الضعفا مخصوص سالمندان است ، افزود: افرادی که در قالب این طرح به مشهد اعزام شده اند افرادی بودند که تاکنون به زیارت امام رضا (ع) مشرف نشده و یا کمتر مشرف شده ‌اند.


رئیس اداره بهزیستی گناباد در خصوص برنامه‌ های این سفر نیز بیان کرد: در این سفر یک ‌روزه از سوی آستان قدس رضوی برنامه فرهنگی مذهبی برای مددجویان تدارک دیده‌ شده و علاوه بر آن مددجویان از ضیافت نهار حضرت نیز بهره‌ مند ‌می گردند.


حسین نژاد ادامه داد: هزینه اعزام این مددجویان به مشهد مقدس توسط اداره بهزیستی و مؤسسات خیریه ثامن‌الحجج (ع)، آشیان مهر و حضرت زهرا (س) تأمین ‌شده است.


رئیس اداره بهزیستی گناباد تصریح کرد: از ابتدای سال جاری نیز بیش از 200 نفر از مددجویان بهزیستی به مشهد مقدس اعزام‌ شده ‌اند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی