رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد اعلام کرد:
تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه علوم پزشکی گناباد و دانشگاه خاتم النبیین افغانستان امضا شد

tafahom-name

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: به منظور توسعه و ارتقای سطح همکاری علمی و فرهنگی بین دانشگاه‌ها تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گناباد و دانشگاه خاتم النبین کشور افغانستان امضا شد.

 

رضا احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، در این خصوص اظهار کرد: این تفاهم‌نامه امروز ما بین رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد و سید عبدالقیوم سجادی رئیس دانشگاه خاتم النبین (ص) کشور افغانستان در گناباد امضا شد.

 

وی ادامه داد: به منظور توسعه و ارتقای سطح همکاری علمی و فرهنگی بین دانشگاه‌ها، مراکز علمی و پژوهشی و نیز بهره‌گیری از امکانات بهینه موجود در جهت تحقق اهداف مشترک، تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گناباد و دانشگاه خاتم النبین کشور افغانستان به امضا رسید.

 

احدمی افزود: توسعه همکاری‌های آموزشی، پژوهشی، بهداشتی و درمانی، همکاری و مشارکت در نشر فرهنگ، اتحاد و انسجام اسلامی و بهره‌مندی متقابل از ظرفیت و امکانات‌ها و توسعه ارتباطات علمی اساتید و دانشجویان از جمله اهداف امضای این تفاهم‌نامه همکاری است.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد خاطرنشان کرد: همکاری جهت برگزاری دوره‌های علمی دانشجویان علوم پزشکی، همکاری مشترک در برگزاری دوره‌های مجازی، تبادل تجارب، انجام پروژه‌های مشترک پژوهشی در حوزه پزشکی، برگزاری همایش‌ها و کنفرانس‌های علمی مشترک و همکاری در جهت توسعه سلامت مبتنی بر شواهد بخش از تعهدات طرفین این تفاهم نامه همکاری است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی