فرماندار گناباد در جمع بازاریان:
تمرکزگرایی، کشور را دچار آسیب جدی می‌کند / ساختار اجرایی شهرداری معیوب است

nabipoor 5

فرماندار گناباد گفت: تمرکزگرایی در برخی مواقع کشور را دچار آسیب جدی می کند.

 

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، محمدعلی نبی پور امروز، 24 بهمن‌ماه در جمع تعدادی از اصناف و بازاریان در مسجد غضنفری گناباد با بیان این مطلب اظهار کرد: متأسفانه نسخه مالیاتی که در تهران پیچیده می‌شود برای گناباد نیز اجرا شده در صورتی‌که سطح درآمد در تهران و گناباد قابل مقایسه نیست.

 

وی ادامه داد: گرچه در شهرستان‌ها کمیته  پالایشی وجود دارد، اما چون پایه مالیاتی، بالا بسته شده است عملا اتفاق مثبتی رخ نمی‌دهد.

 

نبی‌پور خاطرنشان کرد: البته ما دوست نداریم که دولت از سهم مالیات خود بگذرد بلکه خواسته ما این است که نهایت تعاملی که براساس قانون و تبصره‌ها می‌توان صورت داد، انجام گیرد.

 

فرماندار گناباد تصریح کرد: مطالبه گری باید بین اقشار مختلف مردم افزوده شود چرا که اگر از این مهم غفلت شود، اعتماد بین دولت و مردم از بین می‌رود و در شهرستان گناباد نیز این سرمایه اجتماعی را دچار آسیب جدی شده است.

 

ساختار اجرایی شهرداری معیوب است

 

نبی پور در پاسخ به انتقاد یکی از بازاریان با بیان اینکه ساختار اجرایی شهرداری معیوب است، تصریح کرد: شهر گناباد بیش از حد گسترش یافته و بیش از اندازه نیز شهرداری حجیم شده است، شهردار گناباد در جلسه‌ای عنوان کرد که سال‌های سال نیروی‌هایی خارج از نیاز در شهرداری استخدام شده اند که بر حجیم شدن این نهاد افزوده شده و هم اکنون 320 ملیون تومان بابت حقوق پرسنل پرداخت می‌شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی