2 حادثه در محور گناباد-خضری 22 نفر را مصدوم کرد

hadece 2رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گناباد گفت: واژگونی یک دستگاه اتوبوس و همچنین تصادف 2 دستگاه سمند در محور گناباد - خضری 22 مصدوم را روانه بیمارستان کرد.

 

به گزارش صبح گناباد، جواد باذلی در این باره اظهار کرد: ساعت 4 صبح امروز سه شنبه پنجم بهمن ماه 95 بدنبال تماس با مرکز پیام اورژانس 115 گناباد مبنی بر واژگونی یکدستگاه اتوبوس در کیلومتر 37 محور گناباد به خضری در خراسان جنوبی سریعا 5 دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد.

 

وی ادامه داد: این آمبولانس ها از پایگاه های نجم آباد و هلال احمر نجم آباد و نیز آمبولانس اورژانس خضری و قاین و هلال احمر اسلام آباد قائن به محل اعزام شدند.

 

وی با بیان اینکه این حادثه 18 مصدوم به همراه داشت، خاطرنشان کرد: 5 مصدوم توسط اورژانس نجم آباد، 4 مصدوم توسط هلال احمر نجم آباد، 3 مصدوم توسط اورژانس خضری، 3 مصدوم توسط اورژانس قائن و 3 مصدوم نیز توسط هلال احمر اسلام آباد به بیمارستان منتقل شدند.

 

باذلی تصریح کرد: خوشبختانه این حادثه فوتی نداشت و تمامی مصدومین بعد از انجام اقدامات اولیه در محل تحت مراقبت به بیمارستان 15 خرداد شهر بیدخت منتقل شدند.

 

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گناباد با اشاره به اینکه این اتوبوس به سمت گناباد در حرکت بود، عنوان کرد: به علت لغزندگی سطح جاده، واژگون شد.

 

وی همچنین از برخورد دو دستگاه سمند در جاده گناباد به خضری و اعزام دو دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به محل حادثه خبر داد و گفت: ساعت ۱۲:۲۴ امروز دوشنبه چهارم بهمن ماه ۹۵ بدنبال تماس تلفنی با مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ گناباد مبنی بر برخورد دو خودرو با یکدیگر و چهار مصدوم سریعا دو دستگاه آمبولانس به محل اعزام شد.


وی با بیان اینکه این حادثه در کیلومتر ۳۳ جاده گناباد به خضری به وقوع پیوست ، اظهار کرد: کارشناسان فوریتهای پزشکی در پایگاه جاده ای نجم آباد در هنگام رسیدن به محل زیر بارش شدید باران به رسیدگی به وضعیت مصدومین پرداختند .


وی در خصوص مصدومین نیز عنوان کرد: چهار مصدوم این سانحه آقای ۷۱ ساله آسیب سر و آقایی ۲۲ ساله آسیب دست و آقایی ۱۵ ساله اسیب دست و پا و نیز خانمی ۷۱ ساله اسیب سر و اندام بودند که همگی تحت مراقبت به بیمارستان بیدخت منتقل شدند.


رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی گناباد خاطرنشان کرد: با توجه به گزارش پرسنل عملیاتی این سانحه حال یکی از مصدومین وخیم گزارش می شود.


باذلی تاکید کرد: بار دیگر به رانندگان عزیز توصیه می کنم با توجه به بارندگی در اکثر جاده های کشور حتما مسائل ایمنی را رعایت نمایند و بدانند که این رعایت ایشان ، تضمین سلامت خود ، خانواده و سایر هموطنان می باشد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی