مدیر حوزه علمیه امام رضا (ع) گناباد:
عده ای سعی در القای زاویه گرفتن هاشمی رفسنجانی از رهبری داشتند

madani

مدیر حوزه علمیه امام رضا (ع) گناباد گفت: متأسفانه عده ای مطابق میل دشمن ، می خواستند اتحاد بین مسئولان نظام را از بین ببرند و سعی در القای زاویه گرفتن آیت الله هاشمی رفسنجانی از رهبری و نظام داشتند در صورتی که این دسیسه علیه انقلاب هیچ گاه به ثمر نرسید.


به گزارش خبرنگار ایسنا – منطقه خراسان، حجت الاسلام رضا مدنی صبح امروز چهارشنبه 22 دی ماه در مراسم ترحیم مرحوم آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام که با حضور پرشور مردم گناباد در محل مسجد جامع و مصلی این شهرستان برگزار شد ، با اشاره به خصوصیت های اخلاقی مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: ایشان فردی آگاه به مسائل زمان و مدیری توانمند در لحظه های حساس دوران انقلاب و بازوی توانمند رهبری بودند.


وی با بیان اینکه هاشمی به نظام تعلق دارد ، خاطرنشان کرد: دشمنان بدانند ملت ایران اجازه نخواهند داد با تظاهر به دوستی با هاشمی به اهداف هاشمی که همان اعتدال و وحدت بود ضربه بزنند.


وی ادامه داد: پیام رهبر انقلاب به عالم استکبار این بود که ملت زیرک ایرن اسلامی اجازه سوء استفاده از هاشمی را نخواهند داد.


رئیس حوزه علمیه امام رضا (ع) گناباد با بیان اینکه بارزترین ویژگی آیت الله هاشمی استقامت و صبر توأم با تلاش بود ، تصریح کرد: هر چه برخی به نظرات آن مرحوم انتقاد داشتند اما او را دوست داشته و با حضور خود در مراسم تشییع این وفاداری را نشان دادند.


مدنی اظهار کرد: نقد هاشمی نباید باعث دوقطبی شدن جامعه شود و هامشی را نمی توان از انقلاب و رهبری جدا کرد و بایستی نقد عالمانه و منصفانه مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی همواره با لطف و محبت باشد و هیچ شخصی بی احترامی به این مرد بزرگ را نمی پذیرد.

نظرات   

 
0 # گنابادی محافظه کار 1395-11-15 19:04
جناب مدنی جان. این حرفها را از ته دل میگی یا خودتم مثل بعضی از افراد تند رو که در شهر ما و در کشور باعث نابودی جامعه شده و فقط فکر منافعشان هستند فکر میکنی؟؟؟؟

به افراد تند رو یاداوری میکنم نتایج انتخابات مجلس را یکبار مرور کنید. شما در جامعه هیچ جایگاهی بین مردم ندارید. تو را به خدا دست از سر مردم بردارید. کی زمان ان می رسد که به حق امام زمان شر شما از سر ما کوتاه شود.
لطفا چاپ کنید.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی