رییس هیئت فوتبال گناباد:‌
تیم‌های فوتبال گناباد ساختار فوتبال باشگاهی ندارند/حضور تیم های گنابادی در سوپرلیگ برایم جاذبه ای ندارد

ahmad zamanean

رییس هیئت فوتبال گناباد گفت: متاسفانه در شهرستان تیم‌های فوتبالی داریم که ساختار فوتبال باشگاهی ندارند و این تیم ها همیشه از نطر فنی و مالی دچار مشکل هستند که باید تدبیری اندیشیده شود که به صورت ریشه‌ای این مشکل رفع شود.

 

به گزارش صبح گناباد و به نقل از ایسنا، احمد زمانیان در نشست خبری خود با خبرنگاران که در محل مجموعه ورزشی آزادی این شهرستان برگزار شد، با بیان اینکه یکی از راهکارها می‌تواند کاهش تیم های لیگ برتری باشد، گفت: این کاهش کمی بر کیفیت فنی افزوده و باعث می شود در آینده تیم‌های قدرتمندتری در سطح شهرستان داشته باشیم.

 

وی ادامه داد: بازیکنانی که شانس بازی در تیم های لیگ برتری نداشته باشند، می توانند در قالب دسته های پایین تر حتی در رقابت های محلات بازی کنند.

 

زمانیان با بیان اینکه در گذشته فوتسال از فوتبال جدا بوده است، خاطرنشان کرد: سیاست ما این است که بازیکنان فوتبال بتوانند در فوتسال نیز بازی کنند، چرا که ما در گناباد تعداد محدودی تیم فوتسال می توانیم داشته باشیم که در یک ماه مسابقات آن‌ها تمام می‌شود و در یازده ماه سال بیکار و منفعل هستند.

 

رئیس هیئت فوتبال گناباد تصریح کرد: نزدیک به پنجاه تیم فوتسال در رده های مختلف سنی شرکت کرده اند که قبلا این تعداد تنها پانزده تیم بوده است.

 

زمانیان بیان کرد: توانسته ایم عملیات گازرسانی مجموعه آزادی را در مدت چهار روز انجام داده و با همکاری مسئولان شهرستان پروژه‌ای را که پانزده تومان برآورد هزینه شده بود را با پنج میلیون تومان به اتمام برسانیم.

 

وی با بیان اینکه در مدت کوتاه دو ماهه تصدی خود، دو بار با تاج ملاقات کردم و نتیجه این ملاقات‌ها شانزده  میلیون تومان اعتبار و امکانات ورزشی به هیئت فوتبال گناباد بوده است، اظهار کرد: همچنین هجده بار با احمد برادران، ریاست هیئت فوتبال خراسان رضوی در خصوص مشکلات فوتبال گناباد و حتی استان گفتگو و ملاقاتی صورت گرفت.

 

حضور تیم های گنابادی در سوپرلیگ برایم جاذبه ای ندارد

 

وی در ادامه افزود: حضور تیم های گنابادی حتی در سوپر لیگ استان برای من جاذبه ای ندارد زیرا به‌دنبال حضور در دسته سه کشور هستیم.

 

زمانیان همچنین گفت: ما نمی توانیم صبر کنیم که تیمی از گناباد به شکل معمولی به دسته سه کشور صعود کند باید حتما بکوشیم تا امتیاز یک تیم دسته سه کشوری را به دست آوریم.

 

رئیس هیئت فوتبال گناباد با بیان اینکه در گناباد این استعداد فنی وجود دارد که یک تیم در دسته سه کشور بازی کند و خودش را حفظ نماید، عنوان کرد: اگر این امر اتفاق بیفتد تحول بسیار خوبی در شهرستان گناباد صورت خواهد پذیرفت، حتی به لحاظ مالی نیز برای فوتبال گناباد مفید خواهد بود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی