در سالگرد حماسه ی نهم دی ماه صورت گرفت:
بیانیه بسیج اساتید دانشگاه های گناباد به مناسبت یوم الله نهم دی ماه

همزمان با سالگرد حماسه نهم دی ماه و روز بصیرت بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز اموزش عالی شهرستان گناباد بیانیه ای صادر کرد

baianie

به گزارش صبح گناباد متن این بیانیه که در اختیار خبر گزاری ها و نشریات قرار گرفت به شرح زیر است:

ملت ایران به واسطه ی درس اموزی از مکتب عاشورا اثبات نموده در وفاداری به ولایت و شناخت دقیق لحظه نیاز ، ملتی حماسه ساز است و خلق حماسه نهم دی 88 نمونه ای بی نظیر از قدرت نظام اسلامی بود.نحلیل نقشه های نظام سلطه با محوریت امریکا در موضوع دهمین انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران بیانگر طراحی و توطئه ی مبتنی بر انتخاب تاکتیک ها و راهبردهای شیطانی بلند مدت بود.

آمریکایی ها با ترفندهای عملیات روانی و دروغ پردازی های گسترده در سه حوزه سیاسی ، امنیتی و رسانه ای زمینه ارتباط گیری با برخی عناصر خود فروخته ی  داخلی را برای حمایت از بعضی جریانات درون نظام فراهم کردند .آنها با القا تقلب و اعلام پیروزی بازیچه ی فتنه _میرحسین موسوی_ قبل از شمارش نهائی اراء اردو کشی های انتخاباتی را برای اجرای شیوه های انقلاب رنگی با کمک جریان غربگرا در دستور کار خود قرار دادند.

در حقیقت فتنه 88 در راستای جنگ نرم ، ریشه در بسترهایی داشت که از سالها قبل فرایند این فتنه را اماده سازی می کرد و فقط زمان انتخابات را برای آن مهیاتر دید . دشمن قبل و بعد انتخابات دهم ریاست جمهوری را مورد سوء استفاده قرار داد تا موفقیت و مشارکت 85 درصدی ملت ایران را در چشم جهانیان مخدوش جلوه دهد.

اصلی ترین عاملی که مکر شیطان را در فتنه 88 نقش بر آب کرد بعد از دست قدرت پروردگار که در تمام صحنه های انقلاب قابل مشاهده بوده و هست ، حضور آگاهانه مبتنی بر معنویت مردم ولایت مدار ایران اسلامی و هدایت های هوشمندانه امام خامنه ای (مدظله العالی) بوده و این چنین ملت شریف ایران صاحب و خالق حماسه ای شدند که یوم الله نهم دی نام گرفت و در تاریخ جاودانه شد .

نهم دی امید دشمنان انقلاب و سودای براندازی را از طریق ضد انقلاب و فریب خوردگان داخلی تبدیل به یاس کرده هرچند پدیده شوم اشرافیت ، مدیریت سکولاری و دغدغه برخی مسئولان میلیاردر ، روزنه امیدی در کاسبان آمریکایی و صهیونیستی برجام بی فرجام گشود ، ولی این روزها شاهد سرعت گرفتن ضرباهنگ رویگردانی دلواپسان و دلسوزان انقلابی از جریان غربگرا و کدخدا پرستان امیدوار به لبخند و تعامل با آمریکا هستیم. لذا در آینده نیز با استمرار پیام 9 دی شاهد کنش صحیح پیروان گفتمان اسلام انقلابی در 22 بهمن و انتخابات 96 بوده و این حرکت افق مستمری در برابر انقلاب اسلامی خواهد گشود و جهشی بزرگ برای عبور از پیچ و خم تاریخی ایجاد خواهد کرد.

بسیج اساتید دانشگاه های شهرستان گناباد ، ضمن نصب العین قرار دادن توفیقات و تجربیات گذشته با نگاه کلان و جبهه ای و نه فردی و گروهی و به منظور تسری گفتمان انقلاب اسلامی تلاش خواهد کرد ، با گسترش وحدت و همدلی حداکثری بین نیروهای انقلاب ، زمینه خلق فرصت های جدید را فراهم کند.

متعهدیم برای تحقق منویات امام خامنه ای (مدظله العالی) و دستیابی به حقوق مستضعفین و صاحبان اصلی انقلاب و بصیرت بخشی به نسل سوم انقلاب به عنوان نیروی پیشران و طلایه دار اینده انقلاب اسلامی ، دانشگاه را برای نقش آفرینی و کنش انقلابی آماده کنیم و در این راه به تحقق وعده های الهی امیدواریم.

 

((بسیج اساتید دانشگاه های گناباد))

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی