رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد خبر داد
راه‌اندازی مجدد انجمن ادبیات داستانی در گناباد

mahdaviرئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد از راه اندازی مجدد انجمن ادبیات داستانی در این شهرستان خبر داد.

 

حمیدرضا مهدوی مقدم در گفت و گو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، با بیان این مطلب اظهار کرد: انجمن ادبیات داستانی در سال 84 در شهرستان گناباد کلید خورده، اما فعالیت چشم گیری نداشته است.

 

وی ادامه داد: به دلیل اینکه داستان نویسی و به طور کلی ادبیات داستانی جزء مقولات مهم در بحث فرهنگ و هنر بوده تصمیم گرفته شد که این انجمن مجددا ره‌اندازی شود تا علاقه مندان به این رشته بتوانند هم فعالیت خود را ارائه دهند و هم از تجربیات اساتید بهره‌مند شوند.

 

وی با بیان اینکه این انجمن در محل انجمن سینمای جوان دفتر گناباد راه‌اندازی شده است، افزود: امیدواریم ماحصل همکاری داستان نویسان و فیلم‌سازان شهرستان تبدیل به فیلم شده و از این رهگذر به تولید محصول هنری برسیم.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد اظهار کرد: انجمن ادبیات داستانی به آموزش، نقد و بررسی انواع داستان کوتاه، بلند و رمان می‌پردازد.

 

مهدوی مقدم با اشاره به اینکه بدلیل عدم فعالیت این انجمن آماری از تعداد داستان نویسان گناباد نداریم، خاطرنشان کرد: این تشکل باعث خواهد شد که همه علاقه مندان دور هم جمع شده و باعث پیشرفت داستان نویسی در شهرستان می شود.

 

وی اضافه کرد: همچنین اینکه ماحصل این داستان ها تبدیل شدن به نمایش ، فیلم و چاپ کتابهای داستانی در سطح کشور شده و باعث برگزاری جشنواره های داستان نویسی نیز می گردد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی