نماینده گناباد در مجلس شورای اسلامی:
به کار بهزیستی اعتقاد قلبی دارم

banaee2

نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از اهداف سازمان بهزیستی امدادرسانی به اقشار ضعیف، آسیب‌دیده و ناتوان بوده و بر همین اساس به کار این سازمان اعتقاد قلبی دارم.

 

حمید بنایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، ظهر امروز 17 آذرماه در حاشیه بازدید از منازل تعدادی از معلولان و مراکز حرفه‌آموزی شهرستان گناباد به مناسبت هفته گرامیداشت معلولان، با بیان این مطلب گفت: حوزه خدمت‌رسانی در سازمان بهزیستی بسیار بزرگ بوده و موفقیت این سازمان به واسطه زحمت دلسوزانه پرسنل و مددکاران خدوم این سازمان است.

 

وی ادامه داد: منطقه گناباد و بجستان منطقه محرومی است و مردم این منطقه نیز طبع بالای دارند و قطعا از طریق مجلس شورای اسلامی در رفع مشکل مسکن و اشتغال مددجویان بهزیستی این دو شهرستان اقدام خواهیم کرد.

 

بنایی خاطرنشان کرد: باید از ظرفیت کارآفرینان بابت اشتغال معلولان و مددجویان بهزیستی استفاده و کارهایی که توان انجام آن را دارند به آن‌ها محول کرد.

 

نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با دیدن وضعیت زندگی مددجویان تحت پوشش بهزیستی وظیفه ام سنگین تر شده و هرچه در توان دارم، جهت رفع مشکلات این قشر در حوزه ملی تلاش خواهم کرد.

 

بنایی با بیان اینکه منتظر لایحه برنامه جامع حمایت از معلولان در مجلس هستیم، اظهار کرد: با توجه به اینکه مجلس دهم در راستای مشکلات کشور کمک دولت می‌کند و قطعا مجلس شورای اسلامی از هر طرح یا لایحه ای که در راستای معیشت و اشتغال مردم و بویژه معلولان بهزیستی باشد، حمایت می‌کند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی