با حضور رئیس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی صورت گرفت؛
مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه پیام نور گناباد برگزار شد

TM payam noor 1مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه پیام نور گناباد با حضور مسئولین شهرستانی و استانی در محل سالن اجتماعات این دانشگاه برگزار شد.


به گزارش صبح گناباد، فرماندار گناباد در این مراسم گفت: بیش از سه دهه از شکل گیری دانشگاه پیام نور در کشور می گذرد و هدف از تشکیل این دانشگاه عدالت آموزشی خصوصا در مناطق محروم و رفع محدودیت های مکانی و زمانی آموزش بوده است.


وی افزود: دانشگاه پیام نور گناباد نقش خود را به خوبی ایفا کرده است و باید در راستای تقویت این دانشگاه قدم برداشت.


وی با بیان اینکه در دانشگاه پیام نور بحث آموزش دانشجو محور است ، افزود: اگر این محوریت را با امکانات آموزشی و کمک آموزشی و اساتید برجسته و امکانات این داشنگاه تقویت کنیم قطعا موفقیت این دانشگاه دو چندان خواهد شد.


فرماندار گناباد اظهار کرد: یکی از مشکلات که در حوزه عمرانی دانشگاه پیام نور گناباد وجود دارد پروژه سالن ورزشی دانشگاه است که با وجود پیشرفت فیزیکی 60 درصدی نیمه تمام مانده است و نیازمند توجه مسئولین استانی می باشد.


نبی پور افزود: فرآیند جابجایی مدیران باعث رشد آن مجموعه می شود و اگر اکنون تغییری در دانشگاه پیام نور گناباد انجام شده در همین راستا صورت گرفته است.


در ادامه رئیس سابق دانشگاه پیام نور گناباد نیز گفت: از ابتدای آغاز به کار در دانشگاه پیام نور با همکاری دکتر مهدیزاده نماینده اسبق مردم گناباد در حوزه افزایش رشته های تحصیلی دانشگاه اقدامات مهمی صورت گرفت.


کاظم گلباف ادامه داد: تعداد رشته های تحصیلی دانشگاه پیام نور در طول مدت مدیریتی بنده از 15 رشته تحصیلی به 35 رشته تحصیلی کارشناسی و 5 رشته کارشناسی ارشد افزایش یافت که جا دارد از مسئولین وقت در این زمینه تشکر نماییم.


رئیس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی در ادامه این جلسه به اشاره به کیفیت بالای دانشگاه های پیام نور گفت: بالغ از 30 درصد قبولی های تحصیلات تکمیلی دانشگاه های سطح کشور مربوط به دانشجویان دانشگاه های پیام نور می باشد که این موضوع نشانه کیفیت این دانشگاه است.


محمدعلی داوریار افزود: جهت دهی های سیاسی در حوزه مدیریتی در دولت تدبیر و امید فضای وجود ندارد و این موضوع فضای مدیریتی خوبی را ایجاد کرده است و دولت یازدهم اعتدال را رعایت کرده است.


وی همچنین گفت: شعار ما ارتقا کیفیت است و به این موضوع تمرکز و توجه ویژه شده است.


گفتنی است در پایان از زحمات کاظم گلباف رئیس سابق تقدیر و علی اکبر عجم که عضو هیئت علمی این دانشگاه به بوده به عنوان مسئول اجرایی دانشگاه پیام نور گناباد معرفی شد.


کاظم گلباف از سال 86 تا 95 ابتدا سمت مسئول اجرایی ، سپس سمت سرپرستی و در نهایت سمت ریاست دانشگاه پیام نور را بر عهده داشته است.


همچنین شایان ذکر است علی اکبر عجم پیش از این عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور گناباد بوده است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی