بازدید رئیس اداره بهزیستی از مؤسسه خیریه ثامن الحجج (ع) گناباد + تصاویر

samen bazdid 1

رئیس اداره بهزیستی شهرستان گناباد  از فعالیت ها و انبارهای مؤسسه خیریه ثامن الحجج (ع) بازدید کرد.


به گزارش صبح گناباد، مدیرعامل مؤسسه خیریه ثامن الحجج (ع) گناباد در این دیدار ضمن خیرمقدم و ارائه گزارش عملکرد مؤسسه گفت: مؤسسه از سال ۸۱ با هدف زدودن غم و محرومیت ها در بین اقشار آسیب پذیر جامعه تشکیل شده و تاکنون با جلب و جذب اعتماد مردم توانسته به فعالیت خود ادامه دهد.


محمدحسین فیاضی افزود: از ابتدای امسال تاکنون ۴۵ دختر یتیم و نیازمند که در عقد بوده از جهیزیه بهره مند و راهی خانه بخت شده اند و همچنین ماهانه صدها خانواده یتیم ، نیازمند ، معلول و از کارافتاده نیز از خدمات نقدی و غیرنقدی این مؤسسه شامل مستمری ، مواد غذائی ، پوشاک ، لوازم التحریر ، دارو و درمان ، هزینه تحصیل ، ساخت و تعمیر و پرداخت اجاره مسکن و غیره برخوردار شده اند.


رئیس اداره بهزیستی شهرستان گناباد نیز گفت: مؤسسه خیریه ثامن الحجج (ع) با حمایت و مشارکت مردم ، تاکنون پرچمدار و خط مقدم جبهه مبارزه با فقر و محرومیت در شهرستان گناباد بوده است.


مجتبی حسین نژاد اظهار کرد: عملکرد درست و دلسوزی مدیریت و پرسنل این مؤسسه باعث شده که این مؤسسه افتخاری برای اداره بهزیستی شده محسوب شود و اهداف و فعالیت های خیریه ثامن الحجج نیز در راستاهای جامعه هدف سازمان می باشد.


وی بیکاری را عامل اصلی بروز آسیب های اجتماعی در گناباد عنوان و افزود: مؤسسه باید با کمک خیرین و تولیدکنندگان در جهت اشتغال پایدار جامعه هدف سازمان گام بردارد.

 

samen bazdid 2

 

samen bazdid 3

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی