پایان حواشی فوتبال گناباد با بازگشت رئیس پیشین

ahmad zamanean

رئیس جدید هیات فوتبال شهرستان گناباد گفت: دیگر حواشی تمام شده و باید همگی برای پیشرفت شهرستان با قدرت شروع کنیم.

 

احمد زمانیان در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص انتصاب دوباره‌اش به عنوان رییس جدید هیات فوتبال شهرستان گناباد اظهار کرد: خوشبختانه حواشی در نهایت به پایان رسید و طبق هماهنگی‌هایی که صورت گرفت دوباره به هیات فوتبال گناباد بازگشتم. امیدوارم بتوانیم در کنار خانواده فوتبال گناباد شرایط را بهبود بخشیم و مجددا فوتبال گناباد بتواند به جایگاه واقعی خود در عرصه‌های مختلف دست یابد.

 

وی افزود: زمانی‌که از هیات فوتبال در دوره نخست خود رفتم، 2 تیم در سوپرلیگ داشتیم که امروز از هیچ‌یک خبری نیست. با اینکه فوتبال، ورزش اول شهرستان گناباد است و علاقه‌مندان زیادی به این رشته ورزشی وجود دارند اما فوتبال گناباد در سطح استان، تنها در لیگ‌های پایین‌تر نماینده دارد که این زیبنده پتانسیل و توان بالای گناباد نیست.

 

زمانیان با اشاره به خشکسالی و کمبود منابع مالی در فوتبال گناباد تصریح کرد: مشکل اصلی فوتبال گناباد همچون سایر رشته‌ها، نبود حامی مالی مناسب است که سبب شده تا نتوانیم آنطور که باید و شاید در مسابقات مختلف حضور یابیم، قطعا برنامه‌ریزی خاصی برای حل این مشکل در نظر داریم که انجام دهیم. مشکل اصلی شهرستان گناباد این است که مثل نیشابور، سبزوار، مشهد و ... از صنایع خاص و متعددی سود نمی‌برد. قطعا مشکلات مالی را حل می‌کنیم و رونق را دوباره به فوتبال شهرستان برمی‌گردانیم.

 

رئیس جدید هیات فوتبال گناباد افزود: یکی دیگر از مشکلات اصلی فوتبال در گناباد بحث کم‌آبی و خشکسالی است که باید برای آن نیز چاره‌ای بیاندیشیم تا برای همیشه حل شود زیرا برای داشتن زمین چمن طبیعی مطلوب و مناسب با مشکلاتی روبرو هستیم و در همین خصوص جلساتی را قطعا برگزار خواهیم‌کرد.

 

زمانیان در خصوص حواشی و اتفاقاتی که در چند ماهه اخیر رخ داد تا سرانجام وی به عنوان رئیس هیات فوتبال این شهرستان انتخاب شد، تاکید کرد: بهتر است دیگر به گذشته برنگردیم، امروز من رئیس هیات فوتبال گناباد هستم و باید همه با هم از نماینده، فرماندار، شهردار تا رئیس اداره ورزش و جوانان گناباد دست به دست هم دهیم تا به پیشرفت فوتبال گناباد کمک کنیم، امیدوارم بتوانیم پاسخی به محبت مردم و حمایت آنان بدهیم.

 

به گزارش ایسنا – منطقه خراسان، اتفاقات رخ‌داده در هیات فوتبال شهرستان گناباد عجیب‌تر از هر شهرستانی در خراسان رضوی بود. حضور نجف‌زاده رئیس پیشین هیات فوتبال شهرستان و اعتراضات گسترده خانواده فوتبال گناباد در کنار عملکرد ضعیف این هیات و از دست رفتن دو سهمیه سوپرلیگی این شهرستان در لیگ استانی، سبب شد تا باشگاه‌های فوتبال از یک سو و اداره ورزش و جوانان گناباد از سوی دیگر، به دنبال ایجاد تغییر در ریاست هیات فوتبال شهرستان گناباد باشند اما ایستادگی نجف‌زاده و برخی از موافقانش سبب شد تا فوتبال گناباد به حواشی ریز و درشتی برسد.

 

این اتفاقات و درگیری‌ها به قدری ادامه‌دار شد که حتی پای مراجع بالاتر از فرماندار تا امام جمعه و دادستان نیز به این پرونده باز شد، اما در نهایت در آبان‌ماه 1395، برادران رئیس هیات فوتبال خراسان رضوی پذیرفت که با آغاز مجدد ریاست زمانیان بر فوتبال گناباد موافقت کند. موج حمایت از رئیس جدید هیات فوتبال گناباد نیز از ماه‌ها قبل در میان اهالی فوتبال گناباد ایجاد شده‌بود و برخی از بازیکنان و مدیران باشگاه‌های شهرستان گناباد در حمایت از زمانیان در مردادماه خطاب به برادران، رئیس هیات فوتبال نامه‌ای را امضا کرده‌بودند.

نظرات   

 
0 # هادي عطايي 1395-08-18 05:30
بسيار خرسند شديم كه هيت فوتبال از بلاتكليفي و حاشيه در امد

انشالا كه اقاي زماني موفق و مويد باشند اما درست است ورزش فوتبال هواداران خاصه خودش رو دارد ولي ورزش اول شهرستان نيست همين واليبال هر سال تيم شهرستان در ليگ استان بدون حواشي شركت ميكنه و جز چهار تيم برتر استان هستش
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی