رئیس مرکز فنی حرفه ای گناباد
درخشش دو جوان گنابادی در مسابقات ملی مهارت

b3404be4ce8e34f9

رئیس مرکز فنی حرفه ای گناباد از درخشش کارآموزان این مرکز در هفدهمین دوره مسابقات ملی مهارت خبر داد.


غلامرضا علیخانی در گفتگو با صبح گناباد گفت: احمد شبانی بیلندی در رشته لوله کشی و گرمایش مجتبی عجم زیبد در رشته نقاشی خودرو توانستند پس از راهیابی به مسابقات ملی مهارت به ترتیب موفق به کسب مدال طلا و مدالیون افتخار این دوره از مسابقات را بدست آورند.


وی ادامه داد: کسب مدال طلا و مدالیون این دوره از مسابقات توسط جوانان گنابادی افتخاری بزرگ برای شهرستان و حتی استان است، چرا که با این موفقیت رنگینک شهرستان گناباد نسبت به 13 استان های کشور بالا تر بوده است.


وی تصریح کرد: ابتدا در مرحله شهرستانی این مسابقات 100 نفر از کارآموزان از 14 رشته شرکت کردند که دو نفر جمع آنها به مسابقات کشوری راه یافته و نتایج درخشانی کسب کردند.


علیخانی اظهارکرد: ارتقاء فرهنگ مهارت‌آموزی در میان جوانان، معرفی آموزش‌های مهارتی به مردم و مسئولین و اهمیت آن در توسعه اقتصاد، ارتقاء سطح استانداردهای آموزش مهارتی، ایجاد انگیزه در جوانان برای کسب مهارت و ایجاد بستر مناسب برای ارتقای مهارت‌های حرفه‌ای کشور از جمله اهداف برگزاری مسابقات مهارت توسط سازمان فنی‌وحرفه‌ای می‌باشد.


رئیس مرکز فنی حرفه ای گناباد خاطرنشان کرد: امیداریم با خلاقیت و پشت کار این جوانان گنابادی شاهد حضور آنان در المپیاد جهانی مهارت باشیم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی