فرماندار گناباد:
مستکبران نمی خواهند ملت ایران به خود متکی باشد / تمام طیف ها در ایران بر روی مبارزه با استکبار نظر واحدی دارند

13 aban 95 1

فرماندار گناباد گفت: مبارزه ملت بزرگ ایران با استکبار به این دلیل است که مستکبران نمی خواهند بپذیرند ملت ایران به خود متکی باشد .


به گزارش صبح گناباد، دکتر محمدعلی نبی پور صبح امروز در مراسم راهپیمایی روز ۱۳ آبان در جمع دانش آموزان و مردم گناباد ، با بیان اینکه اسکتبارستیزی یکی از نمادهای انقلاب است ، گفت: اگر شاهد این هستیم که پس از گذشت چهار دهه استکبارستیزی پر رنگتر شده به دلیل رفتارهای خود مستکبرین است.


وی ادامه داد: استکبار فرد و یا گروهی هستند که به دلیل غرور نمی خواهند واقعیت های جهان را بپذیرند و این که امام امریکا را استکبار نامیدند برگرفته از همین روحیه غرور و نپذیرفتن واقعیت است همچنین در قرآن نیز ۴۸ بار لفظ استکبار آمده است و حضرت علی (ع) نیز استکبار را نماد شیطان می دانستند زیرا شیطان نیز براثر غرور خود در مقابل خداوند ایستادگی کرد و آدم را نپذیرفت.


فرماندار گناباد افزود: در این روز سه اتفاق یعنی تبعید امام (ره)، تسخیر لانه جاسوسی و روز دانش آموز برای ملت ایران رخ داده است که هرکدام برای این ملت از ارزش و جایگاه خاصی برخوردار است و اگر امروز در جامعه ما صحبت از استکبار و استکبارستیزی می شود به لطف این سه اتفاق می باشد.


نبی پور وحدت در جامعه را اولین راه مبارزه با استکبار دانست و اظهار کرد: هر ملتی که وحدت در بین آنها وجود نداشته باشد نباید انتظار پیروزی را در برابر استکبار داشه باشد و در تاریخ نیز به مردم ما ثابت شده است.


تمام طیف ها در ایران بر روی مبارزه با استکبار نظر واحدی دارند


وی گفت: تمام طیف ها در ایران بر روی مبارزه با استکبار نظر واحدی دارند و اگر خللی در مبارزه با استکبار ستیزی در بین مردم و یا گروه های مختلف پیش آید موفقیتی بدست نخواهیم آورد.


فرماندار گناباد تصریح کرد: برای داشتن وحدت وجود یک رهبر و اندیشه های یک رهبر برای مبارزه با استکبار از اهمیت خاصی برخوردار است و امروز شاهد آن هستیم که با دقت نظر رهبری در بحث استکبارستیزی همه طیف های فکری و جناح های سیاسی کشور در مقابل اوامر رهبری گردن اطاعت می کنند.


وی دومین راه مبارزه با استکبار را ولایتمداری عنوان و خاطرنشان کرد: پیروزی هر ملتی در سایه داشتن رهبری قوی و شجاع  بدست می آید همانطوری که انقلاب اسلامی ما با رهبری فرماندهی قوی و شجاع بدست آمد.


نبی پور سومین راه مبارزه با استکبار را تحقیر مستکبر دانست و افزود: در سال ۱۳۵۸ با تسخیر لانه جاسوسی ملت ایران امریکا را تحقیر کردند و امروز ما توانسته ایم کاری کنیم که هیمنه امریکا درهم شکسته شده و در حال حاضر برای مبارزه با مستکبرین باید تهاجمی حرکت کرد و نباید از مستکبر بترسیم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی