وضعیت جشن ملی قنات ، پس از خروج "سلطانی‌فر"

jaghne ghanat

با اعتماد نمایندگان مجلس به مسعود سلطانی ‌فر و اعطای تصدی وزارت ورزش به او، معلوم نیست رئیس جدید سازمان میراث فرهنگی چه کسی باشد و چه تصمیمی برای حضور در شهرستان گناباد جهت شرکت در جشن ملی قنات خواهد گرفت.


به گزارش صبح گناباد، در فاصله بیش از یک هزار کیلومتریِ تا تهران در شهرستان گناباد قرار بوده جشن ملی قنات های ایرانی که در سازمان یونسکو ثبت جهانی شده با حضور سلطانی فر در کسوت رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور و معاون رئیس جمهور برگزار شود اکنون در بلاتکلیفی سپری می ‌کند و معلوم نیست رئیس جدید این سازمان تصمیمی برای حمایت و حضور در این جشن خواهد گرفت یا خیر.

 

آن هم با توجه به اینکه فاصله چندانی نیز با زمان برگزاری این جشن نداریم.


این  در حالیست که به محض مطرح شدن نام «سلطانی‌فر» برای تصدی وزارت ورزش، بیانیه‌ها و نامه‌های مختلفی برای معرفی کاندیداهای احتمالی ریاست سازمان میراث فرهنگی نوشته شدند و "هرکسی از ظن خود"، تا به امروز درخواست‌هایی را مطرح و البته پیشنهادهایی را نیز به رئیس جمهور ارائه کرده‌اند.

 

البته پیرو دیدار مهندس بنایی نماینده گناباد با آقای دکتر سلطانی فر  ، دستور ات لازم در خصوص پرداخت قسمتی از هزینه برگزاری جشن به دکتر طالبیان معاون میراث فرهنگی این سازمان داده شده است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی