نماینده گناباد در همایش گنابادیهای سراسرکشورعنوان کرد ؛
لازمه توسعه و رونق اقتصادی گناباد همگرایی است

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه و پیشرفت شهرستان گناباد نیازمند همگرایی همه بخشها و گروهها و از جمله گنابادیهای مقیم سایر نقاط کشور است.

 

hamayesh95

 


به گزارش صبح گناباد به نقل از ایرنا حمید بنایی روز پنج شنبه در همایش همدلی و هم اندیشی گنابادیهای سراسر کشور افزود: در صورت همگرایی شهروندان گنابادی، مسئولان هم می توانند برای رفع مشکلات این شهرستان گامهای موثری بردارند.

 

نایب رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: با وجود همه خدمات و تلاشهای دولت و مسئولان گناباد ولی این شهرتسان دارای وضعیت مناسبی نیست و باید همه ظرفیت گنابادی های سراسر کشور در بخشها و رده های گوناگون برای پیشرفت این منطقه به میدان آید.

 

فرماندار گناباد هم گفت: دولت یازدهم و مسئولان توجه خاصی به توسعه و عمران مناطق مختلف دارند ولی باید برای توسعه و پیشرفت این شهرستان از ظرفیت گنابادیهای ساکن در سایر نقاط کشور بهره گرفت.

 

محمدعلی نبی پور افزود: گناباد از سرمایه عظیم و ظرفیت خوبی در زمینه منابع انسانی برخوردار است که اگر بتوان ایده ها و نظرها و این منابع را برای توسعه و عمران این شهرستان بسیج کرد، به موفقیتهای خوبی دست می یابیم.

 

وی گفت: استمرار معضل خشکسالی و تبعات ناشی از آن موجب افزایش مهاجرت از این شهرستان به سایر نقاط کشور شده است.

 

حجت الاسلام حسن صادقی نسب امام جمعه گناباد هم از گنابادی های سراسر کشور شامل مسئولان، نخبگان فکری و علمی و دانشگاهی خواست تا از نظر فکری و علمی و سرمایه گذاری برای کاهش مشکلات و توسعه این شهرستان یاری گر مسئولان باشند.

 

در این همایش که با حضور 500 نفر از گنابادیهای شاغل در بخشهای مختلف عملی، اقتصادی و اجتماعی نقاط مختلف کشور برگزار شد، تعدادی از شرکت کنندگان در سخنانی پرهیز از حساسیتهای کاذب، توسعه حمل و نقل، جذب سرمایه گذار، تمرکززدایی، توجه بیشتر به مسائل و مشکلات قشر جوان، ضرورت وحدت و هم دلی و تغییر نگرش مردم را از ضرورتهای توسعه و رونق اقتصادی این شهرستان برشمردند.

 

شهرستان گناباد، جنوبی ترین شهرستان خراسان رضوی واقع در مسیر زمینی این استان به جنوب و مرکز کشور به خصوص استانهای خراسان جنوبی، یزد و سیستان و بلوچستان موقعیت قابل توجهی در حوزه فعالیتهای اقتصادی دارد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی