واگذاری بیش از 1378 واحد مسکن مهر در شهرستان گناباد

maskanرييس راه و شهرسازي گناباد از واگذاری مجموع 1378 واحد مسکن مهر در شهرستان گناباد خبر داد.

 

محمدحسين ضيايي كلات در گفت و گو با خبرنگار صبح گناباد، با اعلام اين خبر افزود: در راستای تامین مسکن اقشار کم درآمد مسکن مهر گناباد در قالب 16 تعاونی مسکن مهر به تعداد 584 واحد و در قالب قراردادهای سه جانبه با 1544 واحد و در قالب مسکن مهر خود مالکین با 722 واحد در این شهرستان آغاز به کار نمود، که از این تعداد ، مجموع 1378 واحد فعلا به بهره برداری رسیده و در اختیار متقاضیان قرار گرفته است . و 339 واحد نیز در دست اقدام می باشد که در آینده نزدیک تحویل متقاضیان محترم خواهد گردید .  

 

وي ادامه داد: در راستای تامین شبکه های خدماتی زیربنایی در کلیه سایت های مسکن مهر اقداماتی شامل تامین شبکه های آب ، برق ، مخابرات ، گاز و مضافا در شهرک شهر جو شبکه فاضلاب و تصفیه خانه محلی صورت گرفته است . همچنین آسفالت و معابر سایت قنبرآباد بصورت کامل انجام شده و سایت 300 واحدی سپهر شرق و شهرک شهر جو (شهرک امام رضا ع) در شرف اقدام می باشد که در این قالب با اختصاص اعتبارات دولتی و تهاتر زمین صنوف مزاحم با شهرداری محترم گناباد جهت آماده سازی سایت شهرک شهر جو صورت گرفته است .

 

وی خاطر نشان کرد : هم اکنون مسکن مهر این شهرستان دارای پیشرفت فیزیکی 97 درصد می باشد که طی دو سال گذشته 50 درصد رشد داشته که در این راستا عدم متقاضی جهت باقیمانده واحدهای مسکن مهر این شهرستان به تعداد 1133 واحد و همچنین عدم مراجعه برخی از متقاضیان جهت اخذ اسناد اعیانی از مشکلات پیش روی این اداره می باشد . که امید است با همت متقاضیان این مشکل نیز مرتفع گردد .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی