فرمانده مرکز آموزش تخصصی بسیج امام‌ رضا (ع) تصریح کرد؛
امروز توطئه‌‌های آمریکا در مردم ایران هیچ تاثیری ندارد

RG 1

فرمانده مرکز آموزش تخصصی بسیج امام رضا (ع) گفت: امروز توطئه‌‌های آمریکا در مردم ایران هیچ تأثیری ندارد و هژمونی جهانی آمریکا در حال فروپاشی است و در آینده شاهد نابودی کامل دولت آمریکا خواهیم بود.

 

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان، سرهنگ پاسدار سعید فولادی صبح‌ امروز در مراسم رژه ۳۱ شهریورماه نیروهای بسیجی و نظامی گناباد که در محل خیابان امام ‌خمینی (ره) این شهرستان برگزارشد، گفت: علی‌رغم گذشت تنها ۱۹ ماه از پیروزی انقلاب‌ اسلامی دشمنان داخلی و خارجی که قادر به تحمل انقلاب ‌اسلامی نبودند، توطئه‌های نظامی مختلفی در داخل کشور ایجاد کردند و پس از ناکامی در این توطئه‌‌ها از رژیم بعث صدام برای حمله به ایران‌ اسلامی حمایت همه‌جانبه کردند.

 

وی اظهار کرد: دشمنان کشور از رهبری‌های داهیانه و منظم امام راحل در پیروزی انقلاب ‌اسلامی و کشف و سرکوب ‌کردن توطئه‌های آنان بسیار ناراحت بودند و در همین راستا از هیچ توطئه‌‌ای علیه کشور خودداری نکردند.

 

فولادی به پیروزی مردم ایران در برابر حمله وحشیانه رژیم بعثی صدام به کشور اشاره کرد و افزود: علی‌رغم اینکه دفاع‌ مقدس ۸ سال به طول انجامید اما به برکت الطاف الهی، پشتیبانی مردم و تبعیت از ولایت‌ فقیه دشمنان شکست سختی را متحمل شدند.

 

فرمانده مرکز آموزش تخصصی بسیج امام‌ رضا (ع) با بیان اینکه دفاع‌ مقدس درس ایستادگی در برابر دشمنان را به امت ‌اسلامی منتقل کرد، تصریح ‌کرد: شهدا و رزمندگان دفاع‌ مقدس در طول ۸ سال دفاع‌ مقدس به سراسر جهان به‌ویژه امت ‌اسلامی نشان ‌دادند که اگر همه مردم در برابر دشمنان بسیج شوند، دشمن با تمامی تجهیزات و قوای نظامی در برابر اراده این مردم شکست می‌خورد.

 

وی اضافه کرد: ملت ایران با پیروزی در برابر توطئه‌های دشمنان روزبه‌روز آگاه‌‌تر و بصیر‌تر شده و در دفاع از انقلاب ‌اسلامی و ارزش‌های والای آن مصمم‌‌تر می‌‌شوند.

 

فولادی رژه ۳۱ شهریور ماه را نشان‌‌دهنده آمادگی نیروهای بسیجی و نظامی برشمرد و افزود: اقشار مختلف مردم با شرکت در رژه ۳۱ شهریور به دشمنان ایران ‌اسلامی اعلام می‌کنند که در برابر توطئه‌‌های آن‌ها آمادگی دفاع همه‌‌جانبه را دارند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی