نماینده گناباد و بجستان عنوان کرد
مدیران گناباد مطالبه گر نیستند

نماینده گناباد و بجستان در نشست خبری با رسانه های گناباد از عدم مطالبه گری مدیران گناباد و بجستان در حوزه کاریشان انتقاد کرد .

 

banaee95

 

به گزارش صبح گناباد به نقل از گناپا دومین نشست خبری نماینده گناباد عصر دیروز در محل دفتر حمید بنایی واقع در خیابان غفاری ساختمان فوقانی صندوق انصار المهدی با حضور جمعی از خبرنگاران برگزار شد.

 

در ابتدای این نشست بنایی گزارش اقدامات خود را پس از پیروزی در انتخابات ارائه داد و به سفر معاونین وزیر راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی به گناباد پرداخت.

 

حمید بنایی سفر سه تن از معاونین وزیر جهاد کشاورزی را دارای دستاورد های بسیار زیادی دانست و اشاره کرد:این سفر منجر شد که به کارخانه های مربوط به حوزه دامداری گناباد از جمله کارخانه پگاه کاخک کمک های بسیاری شود، و از آن سو سازمان تعاون روستایی کشور به خرید سی تن شیر فرآوری شده برای استان گلستان از گناباد پرداخت و در حوزه آبیاری تحت فشار نیز وزارت جهاد اعلام کرد که قادر است 85 درصد از تسهیلات این نوع آبیاری را تقبل کند.

 

بنایی سفر معاونین وزیر جهاد کشاورزی را دارای برکات زیادی دانست که باعث شد در سه حوزه کشاورزی، دامداری و مرغداری تسهیلات ویژه ای به متقاضیان داده شود که بخشی از این تسهیلات در حوزه بانکی و تسهیل در امر بازپرداخت بدهکاری حوزه بخش کشاورزی می باشد.

 

نماینده مردم گناباد و بجستان در شورای اسلامی همچنین به سفر اعضاء کمیسیون عمران مجلس و معاونین وزیر راه و شهرسازی به گناباد اشاره کرد که این سفر را نیز دارای دستاورد های خوبی دانست که یکی از این موفقیت ها را در بالا بردن قدرت چانه زنی پروزه های عمرانی گناباد در سطح ملی دانست که این قدرت با فشار و پیگیری اعضاء کمیسیون عمران شدت می یابد.

 

وی بازدید از پروژه فرودگاه، مسیر گناباد به مهنه، روستای تاریخی ریاب و دانشگاه گناباد را از برنامه های این سفر دانست و حضور در جلسه شورای برنامه ریزی شهرستان را با حضور اعضا کمیسیون و معاونین وزیر راه و شهرسازی، خاتمه سفر این افراد را به گناباد اعلام کرد

 

بنایی آورده مالی این سفر را 8 میلیارد تومان در حوزه راه ها دانست که پنج میلیارد تومان آن برای مسیر گناباد به مهنه هم اکنون ابلاغ شده است

 

وکیل مردم گناباد در بخش دیگری از صحبت های خود، به همدلی بین آحاد جامعه برای پیشرفت شهرستان توصیه کرد و همدلی و همراهی و نظر گیری و همکاری با نخبگان گنابادی مقیم سراسر کشور را یکی از کار ویژه های ابتدایی خود اعلام کرد و اعلام کرد تا بحال با تمامی نمایندگان ادوار گناباد و بجستان دیدار داشته است

 

شهردار اسبق گناباد و نماینده حال حاضر مردم در این شهرستان، در خصوص ریزگرد ها که باعث ایجاد خلل در زندگی روزمره مردم شده است نیز گفت:در حوزه ملی پس از رایزنی با خانم ابتکار، رئیس سازمان محیط زیست کشور، با استاندار خراسان نیز جلسات متعددی گرفته شد که منجر گردید مبلغ یک میلیارد تومان به معضل ریزگرد ها به گناباد و بجستان تعلق یابد.

 

وی همچنین بحران آب در شهرستان های گناباد و بجستان را جدی عنوان کرد و از اینکه 27 روستا در این شهرستان بدون شبکه آبرسانی هستند و با تانکر آبرسانی می شوند ابراز ناراحتی کرد و اولویت بعدی پیگیری مستمر در موضوعات شهرستان ها را، مسئله آب اعلام نمود.

 

وی به یکی از دغدغه های اصلی خود که از ابتدای سمت نمایندگی درگیر آن بوده به خبرنگاران اعلام کرد و گفت: یک مشکلی را که من از ابتدا احساس می کردم این بود که مدیران از من مطالبه نمی کنند که این مشکلات و پروزه ها را در کوتاه مدت، میان مدت، و بلند مدت در دست اجرا دارند و نیاز به مذاکرات در سطح ملی دارند که من آن وقت وارد فاز عملیات شوم و گره ها را باز کنم.

 

وی ادامه داد:مدیران گناباد بایستی از من مطالبه کنند و مشکلاتی را که در سطح شهرستان و استان قابل حل نیست را به من اعلام نموده که با کمک خودشان در مرکز مشکلات برآورده شود.

 

اما بنایی در بخش دیگری از صحبت های خود در واکنش به اعتراض و مطالبه خبرنگاران مبنی بر تغییر مدیریت آموزش و پرورش اعلام کرد:همه شایعات مربوط به تغییر آقای مهدوی از سمت آموزش و پرورش صحت ندارد و ایشان بایستی برنامه های کوتاه مدت، میان مدت، و بلند مدت خود را به من ارائه دهد که من ضمن اطلاع از برنامه ها، در حد توان بتوانم در این راستا گام بردارم.

 

وی در همین رابطه اشاره کرد:چندی قبل همایش روسای آموزش و پرورش کشور در تهران برگزار شده بود که از بین نمایندگان استان، تنها من و آقای دکتر پژمانفر حضور داشتیم که در همان جا، دیداری بین آقایان مهدوی، عزیزی، و شکیبا با وزیر آموزش و پرورش ترتیب دادم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی