رييس اداره راه و شهرسازي گناباد خبر داد:
آزادسازی بیش از 12 هزار متر مربع اراضی دولتی در گناباد از دست متصرفان / زیرسازی 10 کیلومتر از مسیر گناباد مهنه به پایان رسید

zeeaee rah

رييس اداره راه و شهرسازي گناباد از رفع تصرف و آزادسازي اراضي دولتي از دست متصرفان به ميزان 12 هزار و 624 مترمربع توسط يگان حفاظت سازمان ملي زمين و مسكن درشهرستان گناباد خبر داد.

 


به گزارش صبح گناباد، محمدحسين ضيايي كلات با اعلام اين خبر افزود: تصرف اراضي ملي و دولتي يك اقدام خلاف قانون است كه سلامت جامعه و منابع پايه كشور را با تهديدهاي جدي مواجه كرده است كه با متخلفان با حمايت دستگاه قضايي با جديت برخورد خواهد شد.


وي ادامه داد: در راستاي مقابله به همين پديده شوم، اداره راه و شهرسازي شهرستان گناباد با همكاري يگان حفاظت سازمان ملي زمين و مسكن، طي دو هفته گذشته ميزان 12 هزار و 624 مترمربع از اراضي ملي را كه در تصرف متخلفان و سودجويان بود آزادسازي و رفع تصرف كرده است.


رييس اداره راه و شهرسازي شهرستان گناباد اظهار داشت: در اين شهرستان يگان حفاظت اراضي با تلاش شبانه‌روزي و گشت‌زني مداوم، جهت حفظ و حراست از اراضي و املاك دولتي با همكاري پرسنل حقوقي اداره راه و شهرسازي آماده هرگونه برخورد با متجاوزان و متصرفان اراضي ملي مي باشد.


وی همچنین  از اتمام عملیات زیرسازی و آسفالت باند دوم محور گناباد به سه‌راهی مهنه به طول ۱۰ کیلومتر خبر داد.
ضیایی کلات با اعلام این خبر افزود: محور گناباد به سه‌راهی مهنه یکی از پرترددترین محورهای این شهرستان می‌باشد که جزو محورهای اصلی اتصال استان خراسان رضوی به استان‌های جنوبی کشور است.


وی اضافه کرد: با بهره‌برداری از 10 کیلومتر باند دوم این محور قطعاً شاهد کاهش تصادفات و تلفات جاده‌ای در این منطقه خواهیم بود.


رییس اداره راه و شهرسازی گناباد خاطرنشان کرد: اجرای عملیات زیرسازی و آسفالت مسیر مذکور به پایان رسیده و انشاا.. با اجرای خط‌کشی و نصب علایم به زودی تردد در آن انجام می‌شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی