حوادث خودرویی گناباد در هفته گذشته
پراید یک نفر را کشت و یکنفر را مصدوم کرد / دزد عجول خودرو سرقتی را واژگون کرد

یک نفر روز پنجشنبه بر اثر سوانح جاده ای در شهرستان گناباد زخمی شد و یک نفر هم در بجستان کشته شد. همچنین خودرو سرقتی پژو پارس توسط سارق حرفه ای در جاده فردوس واژگون شد .

hadece 2

 

به گزارش صبح گناباد ، رئیس مرکز فوریتهای پزشکی گناباد و بجستان در گفت و گو با ایرنا گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی پراید در منطقه قوژد گناباد یک نفر زحمی شد.

 

دکتر جواد باذلی افزود: بدنبال اعلام واژگونی این خودرو گروهی از پایگاه اورژانس نوغاب گناباد در اسرع وقت به محل حادثه اعزام و مصدوم را به دلیل شدت جراحتهای وارده بعد از اقدامهای نخست ، به بیمارستان امدادی 15 خرداد انتقال دادند.

 

جانشین فرمانده انتظامی بجستان هم گفت: یک پسر بچه سه ساله در این شهر هنگام عبور از عرض خیابان بر اثر برخورد با یک دستگاه پراید به شدت مجروح شد و بعد از انتقال به بیمارستان آیت الله مدنی و با وجود تلاش پزشکان و کادر درمانی جان خود را از دست داد.

 

سرهنگ محمد علی صنعتی علت این تصادف را بی احتیاطی و توجه نداشتن راننده پراید به جلو هنگام رانندگی ذکر کرد.

در 38 سانحه جاده ای از ابتدای امسال تاکنون در شهرستانهای گناباد و بجستان 11 تن جان باخته و 91 نفر مجروح شدند.

 

انحراف به چپ و واژگونی خودرو بیشترین سوانح رانندگی در شهرستانهای گناباد و بجستان در این مدت بوده است.

 

باشگاه خبرنگاران جوان نیز به نقل از فرمانده نیروی انتظامی گنابادگفت : یک سارق حرفه ای پس از سرقت یکدستگاه خودرو پژو پارس در این شهرستان سمت فردوس حرکت می کند که در این مسیر بر اثر دستپاچگی و از دست دادن تعادل وسیله نقلیه سرقت کرده را واژگون می کند.


سرهنگ علی اکبر کیانی افزود :  این سارق تا رسیدن ماموران پلیس  شهرستان فردوس از ترس دستگیر شدن از محل حادثه فرار می کند تحقیقات در این باره ادامه دارد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی