فرماندار گناباد عنوان کرد ؛
نباید نا امیدی را به جامعه پمپاژکرد

فرماندار گناباد گفت : قلم خبرنگار هم میتواند به جامعه امید و نشاط بدهد وهم توان تزریق نا امیدی را به جامعه دارد که نباید روحیه نا امیدی را به جامعه تزریق کرد.

 

er-6

 

به گزارش صبح گناباد ، فرماندار گناباد در مراسمی که تحت عنوان تجلیل از خبرنگاران ( با یکهفته تاخیر ) در محل اداره ارشاد اسلامی گناباد سخن میگفت ، دلیل این تاخیر را مشغله هایی دانست که مانع برگزاری به موقع این نشست شد .

 

محمد علی نبی پور با اشاره به یک تحقیق علمی که در آمریکا انجام شده است ، اخبار منفی و مایوس کننده را یکی از دلایل  مرگ گروهی از زندانیانی اعلام کرد که مورد مطالعه قرار گرفتند و گفت : نباید نا امیدی به جامعه تزریق شود .

 

وی با تفکیک دو مفهوم "نقد" و " تخریب " گفت : تخریب همان نقد است ، ولی نقدی از نوع غیر منصفانه که احساسات طرف مقابل را هدف گرفته است ، در حالیکه نقد صیح بر اساس منطق است . وی با اشاره به اینکه نقد ممکن است باعث نارضایی یک مدیر شود ،  از مدیران خواست تا نقد را فرصتی برای توضیح و تنویر افکار عمومی بدانند .

 

er-9

 

نبی پور از پیشنهاد برگزاری کنفرانسهای خبری ماهانه از سوی کانون خبرنگاران استقبال کرد و آنرا فرصتی مغتنم برای افزایش آگاهی جامعه دانست .

 

او با اذعان به اینکه روابط عمومی ادارات فعال نیستند ، افزود : در بسیاری از ادارات روابط عمومی ها تعطیل هستند و ارتباطی با حوزه خبر ندارند ، در حالیکه شهروندان به دلیل عدم آگاهی از قوانین ، دچار مشکل میشوند که اطلاع رسانی صحیح در این زمینه ، وظیفه روابط عمومی ادارات است .

 

فرماندار گناباد همچنین از برگزاری دوره های آموزشی ویژه خبرنگاران و مسئولان روابط عمومی ادارات این شهرستان با مشارکت ایرنا و کانون خبرنگاران گناباد خبرداد .

 

er-14

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی