روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی گناباد خبرداد
پنجمین نشست شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی در واحد گناباد

پنجمین نشست شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی با حضور دکتر عباس شیخ الاسلامی دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی، در محل سالن کنفرانس واحد گناباد تشکیل شد.

 

azad695

 

به گزارش صبح گناباد ، پنجمین نشست شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی با حضور دکتر عباس شیخ الاسلامی دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی، دکتر زمانی رئیس دبیرخانه هیات امنای استان، روسای واحدها و مراکز اموزشی و روسای شوراهای تخصصی استان در محل سالن کنفرانس واحد گناباد تشکیل گردید.

 

در ابتدای این جلسه دکتر مجتبی حسن زاده ضمن خیر مقدم و خوش آمدگویی، به برگزاری هشتمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران اشاره کرد و افزود: تقارن ولادت با سعادت امام علی ابن موسی الرضا (ع) با هشتمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران یک اتفاق بسیار مبارکی برای مجموعه واحد گناباد بود ضمن اینکه این کنفرانس به پیام گهربار جناب آقای دکتر میرزاده ریاست عالی دانشگاه آزاد اسلامی مزین شده بود و این افتخار و توفیقی برای واحد گناباد، شهرستان و شرکت کنندگان در این کنفرانس بود. وی از دکتر شیخ الاسلامی، دکتر زمانی و روسای واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه استان  که در مراسم افتتاحیه این کنفرانس ملی حضور داشتند نیز قدردانی کرد.

 

حسن زاده به پیشینه دانشگاه آزاد اسلامی گناباد اشاره کرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی گناباد از ابتدای تاسیس و در طول سی و یک سالی که از فعالیت آن می گذرد خدمات شایانی به گسترش آموزش عالی شهرستان کرده است و با پتانسیل هی موجود اعم از کادر مجرب و متعهد هیات علمی، رشته های تحصیلی متنوع که بر اساس نیاز سنجی و تا مقطع دکتری ادامه دارد،  ایجاد گردیده است. آزمایشگاه ها و کارگاه های پیشرفته و بی نظیر در مجموعه فنی و مهندسی و علوم پزشکی، مجتمع های خوابگاهی پسران و دختران، مجتمع ورزشی و .. به عنوان بزرگترین مرکز آموزش عالی شهرستان شناخته می شود.

 

حسن زاده در بخشی دیگر از سخنانش افزود: در کشور نیز واحد گناباد را به عنوان قطب برق می شناسند که علاوه بر پتانسیل هایی که در واحد موجود می باشد کنفرانس های سریالی برگزار شده مهندسی برق و الکترونیک ایران در این زمینه نقش بی بدیلی را ایفا نموده اند.

 

حسن زاده به 18 رشته تحصیلی جدید که پس از تصویب وزارت علوم و تحقیقات و در یک سال گذشته در واحد ایجاد شده است اشاره و تصریح کرد: که از سال تحصیلی جدید (95-96)در این رشته ها پذیرش دانشجو خواهیم داشت.

 

رئیس واحد گناباد به بحث درآمدزایی غیر از محل شهریه و در حوزه های آزمایشگاه ها و کارگاه ها، مجتمع ورزشی و مجتمع دامداری و اقداماتی که در این زمینه انجام شده است هم پرداخت.

 

در ادامه دکتر شیخ الاسلامی دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی با تبریک ولادت با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت گفت: ما مفتخریم که در استان خراسان رضوی و مجاور امام رضا (ع) هستیم و این توفیق است که نسیب ما شده است ضمن اینکه مسئولیت و وظیفه ما را سنگین تر می کند.

 

دکتر شیخ الاسلامی سپس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد را یک واحد قابل قبول و بسیار منظم  و خوب توصیف کرد.

 

دبیر هیات امنای استان خراسان رضوی افزود: واحد گناباد کنفرانس با شکوهی را برگزار کرد. وی از نقش دکتر حسن زاده در هم گرایی خوبی که با مسئولین شهرستان اعم از امام جمعه، فرماندار، نماینده و سایر مسئولان ادارات دارد تقدیر کرد.

 

دکتر شیخ الاسلامی که شناخت خوبی از شهرستان گناباد داشت. به ثبت قنات قصبه گناباد هم اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: ثبت این قنات بی نظیر و شگفت انگیز که قدیمی ترین قنات دنیا می باشد و اولین ثبت جهانی یک اثر در استان خراسان رضوی می باشد افتخاری برای کشور می باشد.

 

شیخ الاسلامی گفت: گناباد را به قنات کهن و با شکوه ، بهلول و زعفران می شناسند.

 

در ادامه این جلسه دکتر زمانی رئیس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی با قرائت دستور کار، پنجمین نشست شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی  وارد بحث و تبادل نظر گردید.

 

در این جلسه همچنین دکتر شیخ الاسلامی ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های روسای شوراهای تخصصی استان که در جلسه حضور داشتند. از حضور رئیس شورای زنان فرهیخته ابراز خرسندی نمود و گفت: حضور یک خانم در ترکیب مدیریت استان اتفاق خوبی است و ابراز امیدواری کرد تا زمینه مشارکت بانوان در مدیریت استان بیشتر شود.

 

در پایان این نشست دکتر شیخ الاسلامی به اتفاق دیگر اعضای نشست شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی از قنات قصبه گناباد و روستای گردشگری ریاب یکی دیگر از جاذبه های شهرستان بازدید بعمل اوردند که مورد استقبال قرار گرفت.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی